Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

for merglos


kujon106

Recommended Posts

čus, chtěl sem se zeptat, jak ten tvůj kámoš má tu modrou 106ku, tak to má ty s16 plasty a lemy origo, nebo dodělávaný? Právě že sem koukal na ty fotky a matou mě tam ty černý lišty, ty s16 ani sporty neměly, ne? :myslim

Jestli to má dodělávaný, tak bych pak měl několik praktických "jak na to" dotazů, jelikož mam teďka ty plasty taky objednaný :o)

#224014

[upravil dne 9.4.07 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Merglos

tahle modrá je pravě origo S16,to jenom já mam 1,4ku sporta :D,a černý lišty sou origo a hodně sem je na S16 viděl.Držej tam na příchytkách (po z.blatniku a po dverích má díry a v těch je lišta nacvaklá):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Merglos

a dodělat by ani lemy nešly:bojim 106 má jinej zadní blatnik než sport a S16,,,jestli je máš objednaný tak do zadu musí bejt jinej než tenhle:o

[upravil dne 10.4.07 Merglos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takhle, já myslel že to tam sporty ani s16 nemají.. No to je jedno. Každop. ty plasty budu bastlit, všechno jde kdež se chce :mrk

Viděl bych to asi takhle:

lem-j0t1.jpglem2.jpg

Snad to tam nějak "naroubuju" :) Každopádně to bude další přízpěvek do "vylepšujem 106ku o 106" :D

[upravil dne 10.4.07 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...