Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké svíčky P 306


domikra

Recommended Posts

Původně zaslal: navpoint

Původně zaslal: domikra

Jo zadní světla je to tam napsané,a od předních jdou rozeznat,celkém lehce.Dohoda t.j.prodat nebo vyměnit:P

Hm, zdáš se celkem inteligentní. Proč to tedy nedáš do sekce bazar? :xvul

tak tak souhlasim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím,že všichni mají diesel motory,nebo každý mnění svíčky v servisu.Byl jsem v jedné prodejně a tam mněl nějaké nové provedení svíček,kde výrobce uvádí životnost 80 000km,s prodavájicím jsme to probírali a došli k názoru že je to ,,trochu" přehnané,že těch 50 000 km by se dalo pochopit,ale jestli vydrží 30 000,tak to by za těch 95,- kus stalo za odskoušení,příští týden je koupim a vyměním a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domikra

"chuck11,chechet"......nevím co se vám na tom zdá zbabělé a úbohé,když jsem využil nefunkční stránku k diskuzy o svíčkach,kdyby toho využíl každy kdo ma neviužitou stránku,tak by zady bylo minimalně o 20% přehlednějíc

hmmmm, čumim jak je to tu teď přehledné. Probuď se člověče.... nech to celý smazat a zadej nový dotaz :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11:nevím cos to četl,původně jsem prodaval pneu+disky:D,potom jsem k tomu přidal zadní světla,starší model...pneu jsem hned prodal,světla jsem výměnil...mezitím jsem byl upozorněn,že jsem si to spletl s bazárem,potom jsem to přepsal:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že se tu zbytečně dohadujeme:nevim,ale nesnesu když si tu někdo dělá z lidí voly:grr.

To domikra---> myslím že už tady máš dost příspěvků nato,aby si věděl,kde máš jaké téma psát a pokud to doteď nevíš tak existujou určité pravidla fóra,které sis mněl už dávno přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím že Pán DOMIKRA je velký KING a machýrek na všechno má odpověd,hlavně je v tom nevině:nevim.Je to stebou zbytečné,hold zabytý případ .Ty se nepolešíš a nedokážeš uznat svoji chybu:roll:(

Končím tohle dohadování,zbytečně si kazit náladu nehodlám:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...