Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je dobré občas prolézt skříně


Dundee

Recommended Posts

Tak jsme dneska s Mončou přebírali věci ve skříních, abysme udělali místo na "mimi" věci a přeskládali to, co už se na Monču nevejde. Při tom všem jsem sáhl do kapes dvou bund a objevil následující... ;) Občas se prostě vyplatí do těch skříní nejenom dávat věci, ale i "prohrábnout"... :D:super

post-0-14109595475906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Tak jsme dneska s Mončou přebírali věci ve skříních, abysme udělali místo na "mimi" věci a přeskládali to, co už se na Monču nevejde. Při tom všem jsem sáhl do kapes dvou bund a objevil následující... ;) Občas se prostě vyplatí do těch skříní nejenom dávat věci, ale i "prohrábnout"... :D:super

Když přestaneš kouřit tak toho příště najdeš podstatně méně:D:D:D:D

Jednou jsem v bundě ze sekáče pro mladyho našel 10€:D

[upravil dne 9/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Když přestaneš kouřit tak toho příště najdeš odstatně méně:D:D:D:D

To asi jo :D Prachy jsme žádný nenašli, ale nechápu, kde se tam vzala ta malorážovka, když žádnou nemám :D Ta krabička je aspoň dva roky stará, byla ještě zabalená a neni na ní napsaáno Made in EU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Když přestaneš kouřit tak toho příště najdeš odstatně méně:D:D:D:D

To asi jo :D Prachy jsme žádný nenašli, ale nechápu, kde se tam vzala ta malorážovka, když žádnou nemám :D Ta krabička je aspoň dva roky stará, byla ještě zabalená a neni na ní napsaáno Made in EU...

Tak to musejí ty cigarety být pěkně vysušený, zapalíš jednou potáhneš a je pryč:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když si koupil svoji 309 tak jsem v ní našel asi 30 vlásenek všude možně,v lékarničce kondomy z roku 93 a dále 2 marky a 30 pfeniků.

A asi před 14 dny jsem si prohlížel knihu kterou jsem si strašně rád prohlížel asi jako 10ti letej kluk a našel jsem v ní 100 kčs..

A když jsem si koupil JAWU 555,tak v místě pod sedadlem (úložný prostor) byla lékárnička z roku 1967...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...