Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cerna kraska byla vcera na kosmetice


Vvitty

Recommended Posts

couval no a vzal to rohem, skrabanec tam je malinky, ale jak ma to Iveco silu tak to holt takhle moc promacklo.

Ale nastesti ty dvere jsou orezle, takze jsem je stejne chtel menit a dostanu aspon novy lak na bok (snad, dvere urco budou mit novy lak) a jeste rikal ze mi strikne i zadni kapotu, kera ma diny lak a loupe se to. BTW, dvere taky samozrejme budou novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

nebudu kvuli tomu zakladat samostatne tema....

m jde taky cerna kraska na kosmetiku :(:(

aby se predeslo zbytcnym nepodlozenym informacim, tak ja v tom aute nesedel, kdyz se to stalo, ani to to auto nejelo kdyz se to stalo a dokonce to auto i bylo nepojizdne, kdyz se to stalo. Holt, majitel servisu kdyz jell odtahovkou, tak ho malinko prehlidnul :(

jj, v servisu bezpecno neni nikdy. Dodo by mohl vypravet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

couval no a vzal to rohem, skrabanec tam je malinky, ale jak ma to Iveco silu tak to holt takhle moc promacklo.

Ale nastesti ty dvere jsou orezle, takze jsem je stejne chtel menit a dostanu aspon novy lak na bok (snad, dvere urco budou mit novy lak) a jeste rikal ze mi strikne i zadni kapotu, kera ma diny lak a loupe se to. BTW, dvere taky samozrejme budou novy.

Tak to ti vyrovná fénem a dusikem, ne:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...