Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Symbol klíče trochu jinak


Zipík

Recommended Posts

Tak se mi dnes stala nemilá věc i když mám do výměny oleje a servinsní prohlídky 2000km tak se mi vynulovalo servisní pocitadlo a rozsvíl se symbol klíče na displeji s KM.Už se to někomu z vás stalo?OTÁZKA ZNÍ: Je na tuto indikaci napojené ještě nějaké jiné čidlo nebo to hlídá pouze ujeté kilometry?Díky za odpověď;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Tak se mi dnes stala nemilá věc i když mám do výměny oleje a servinsní prohlídky 2000km tak se mi vynulovalo servisní pocitadlo a rozsvíl se symbol klíče na displeji s KM.Už se to někomu z vás stalo?OTÁZKA ZNÍ: Je na tuto indikaci napojené ještě nějaké jiné čidlo nebo to hlídá pouze ujeté kilometry?Díky za odpověď;)

Dle manuálu to hlídá pouze nastavené kilometry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 406 se nekdy stava ze se pocitadlo vymaze , je to chyba v tachonetru tedy v BSi , u starsich to hlida jen ujete kilometry , ted si jen musis zapamatovat kdy udelat vymenu oleje a pote to znovu nastavit .

Jde nastavovat jen prednastavene intervaly , 15 20 30 tKm aspon co si u 406 pamatuji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ahoj tak jsem prolistoval servisní manuál ale stejně jsem nenašel po kolika km vyměnit olej, filtr vzduchu a hlavně jak nastavím automatické upozornění na palubní desce.. poraďte prosim díky

Teda ještě jedna věc je ta že mam auto z roku 1996 tak třeba to tam není nebo je?? :D:myslim

[upravil dne 19.4.07 stalmik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

na starém modelu není upozornění na výměnu,já to neměl na sedanu 95/96 ani na breaku 11/98 model 99 ještě ten starý...

olej výměna po 15000km či jednou za rok dle oleje

olej filtr s výměnou oleje,taktéž i vzduchový filtr i když někdo tvrdí 30000km

palivový filtr po 100000km

kabinový filtr dle potřeby před zimou,létem jak je potřeba

Ale vem že každý ti napíše něco jiné ale tu máš představu:roker

s intervalem výměny oleje bych si dovolil nesouhlasit. Pokud je polosyntetika a horší, tak vždy po 10 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...