Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový servis v Praze!!


oddie

Recommended Posts

Pro ty, co jsou z Prahy a okolí, a rádi by svého Peugeotka servisovali v malém, ale kvalitním servisu, mám jednu dobrou zprávu:

Valda Vašenda, můj známý, velmi dobrý mechanik (někteří jej znáte od Krokouše), otevírá od září 2003 svůj vlastní servis.

Najdete jej na

http://www.autovasenda.cz

Z vlastní zkušenosti doporučuji, opravdu umí.

Dělá případně i jiné značky, i veterány, více se o něm můžete dozvědět i na známých stránkách

http://www.skoda450.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

Pro ty, co jsou z Prahy a okolí, a rádi by svého Peugeotka servisovali v malém, ale kvalitním servisu, mám jednu dobrou zprávu:

Valda Vašenda, můj známý, velmi dobrý mechanik (někteří jej znáte od Krokouše), otevírá od září 2003 svůj vlastní servis.

Najdete jej na

http://www.autovasenda.cz

Z vlastní zkušenosti doporučuji, opravdu umí.

Dělá případně i jiné značky, i veterány, více se o něm můžete dozvědět i na známých stránkách

http://www.skoda450.cz

Když jim řeknu, že jsi mě, oddie, poslal, dostanu slevu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně, v každém případě. Zase mi tam začalo u zadní nápravy něco pískat. Vždycky něco opravim a za tejden se v tom musim hrabat znovu.:mad:

V každym případě se tam co nejdřív zajedu podívat.

[Editován dne 11/8/03 TMiky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem a díky Oddiemu za uvedení.

Jsem partnerem v servisu Vašenda a asi budeme komunikovat spíše spolu, Valda je spíše přes ty klíče -)). S bonusem pro Peugeot Club počítáme akorát teď spíš řešíme dodělávky na stavbě a návoz vybavení, takže marketing je v hlavě a ne na papíře.

Ale určitě se můžete zastavit i v srpnu v areálu maj motorkáři hospůdku takže je kam se uchýlit.

Díky za pochvalu stránek, myslím že Vás i servis hodně překvapí, na kulturním dojmu si hodně zakládáme, fakt nenabízíme ušpiněnou garáž.

Co říkáte na Vzkaz ženám?

Pokud píšu mimo zvyklosti sorry, na tohle fórum si teprve zvykám, akorát jsem ho občas četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzkaz zenam je dobrej a v dost servisech je to docela hloupy kdyz prijede zenska a oni na ni koukaji a machruji jak se v tom vyznaji a pak ji odflaknou opravu protoze to stejne nepozna...

BTW: kdyz nasi kupovali auto, tak mamka mela projity vsechny mozny materialy od kolika vyrobcu a kdyz volala k jednomu prodejci tak nejdriv machroval protoze cekal ze jedine na co se ho tak muze zeptat je v jakych barvach to auto delaji a po par dotazech na detaily co nebyly v katalogu to radsi prepojil primo na techniky :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad do konce týdne by Univer mohl začít navážet vybavení, ale pořád čekáme na zápis do OR, takže je problém i s vystavením účtu .... No prostě opruz, ale ono to nelze úplně uspěchat, chybí vybrat nábytek, hardware dojde zítra ....

Třeba se budete více těšít-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ale spojení hlášky \"motorkářská hospoda\" a \"kulturní prostředí\" mě opravdu dostalo. :D :D

Nic proti dárcům orgánů, ale kdybych byl žena, tak do takového podniku rozhodně nevlezu ani na 5 minut, natož abych tam čekal pár hodin, než bude moje auto opravené. To už bych radši stepoval v dílně. :D

Ale třeba se mýlím a tihleti chlapci jsou milejší než ty obvyklý chlupatý a smradlavý příšery co se na svých strojích bez tlumičů prohánějí po našich silnicích. ;):D

edit: ilustrační foto z Mad Maxe

BikersClunes.jpg

[Editován dne 12/8/03 impact]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

impact: skoro bych se tam bal i ja :) vypada to jak v policejni akademii. Nejmenuje se to tam Modra Ustrice? :D:D Nic proti motorkorum nemam, pokud nejezdej jak prasata a neohrozujou normalni lidi. Nedavno jsem poustel nejaky chodce na prechodu a jeden z tech \"darcu\" me samozrejme predjizdel a malem ty chodce sejmul.:mad:

z toho plyne pouceni, nepoustet chodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem georg

impact: skoro bych se tam bal i ja :) vypada to jak v policejni akademii. Nejmenuje se to tam Modra Ustrice? :D:D Nic proti motorkorum nemam, pokud nejezdej jak prasata a neohrozujou normalni lidi. Nedavno jsem poustel nejaky chodce na prechodu a jeden z tech \"darcu\" me samozrejme predjizdel a malem ty chodce sejmul.:mad:

z toho plyne pouceni, nepoustet chodce.

no, asi tak kilometr od tamtud je tam Modra Opice :) :) a taky vrakoviste schade... :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...