Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poloho auta ventilator topeni


oni

Recommended Posts

Guest Trebble.cz

Tak to se mi taky zdá, i když mi tam teda nic zatím ještě nepíská... hlavně v nějakej 90° stupňovejch, když auto není prohřátý, tak vždy cítím jak mi u řadicí páky ofoukne chladný vzduch. Připisoval jsem to teda nětěsnostem těsnění, ale nezdá se mi to až tak možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trebble.cz

Tak to se mi taky zdá, i když mi tam teda nic zatím ještě nepíská... hlavně v nějakej 90° stupňovejch, když auto není prohřátý, tak vždy cítím jak mi u řadicí páky ofoukne chladný vzduch. Připisoval jsem to teda nětěsnostem těsnění, ale nezdá se mi to až tak možný.

jj taky to citim presne na ruce kdyz ji mam na radici pace,vetsinou pri velkym naklonu auta,jak doleva tak doprava!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš vytáhnout příhrádku před spolujezdcem, tam uvidíš kus bloku větrání, z něj odšroubuješ cca 3 šrouby a odpojíš kabely, poté je ventilátor venku. Tenhle popis najdeš v knize Jak na to, rozhodně doporučuji koupit, vyplatí se pokud občas něco menšího chceš opravit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piskanie mozu sposobovat but tie klzne loziska,alebo tiez uhliky,ktore prenasaju el.energiu do cievok rotora. Tipoval by som vsak skor tie loziska,lebo uhliky su same o sebe mastne. Klzne loziska sa vo vacsine pripadov vyrabaju samomazne,ale po dlhsom case pouzivania tuto schopnost stracaju. Vyrabaju sa z poroviteho materialu,kde sa porovitost toho materialu vyuziva ako miesto pre miniaturne zasobniky maziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

no musim vám říst,že mě to nepíská,ale zase mám jinou vychytávku.Když du startovat tak při prvnim otočení klíčku se mi sama zapne,dvakrát ,někdyi třikrát krátce foukne ale pak už nic.A když jí chci při jízdě zapnout tak se jí zase někdy nechce.Nevim ale jestli to dělá u chladiče topení,anebo AC/klima/,přiitom vliv na ventilátor to nemá,ten si reguluju přepínačem na palubce.Zajímavé že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...