Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Venkovní čidlo teploty


Vlastyk

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Michal.B

Dneska jsem se koukal pod ten trojuhelnik,ale draty jsem nenašel,a svorkovnici jsem taky nikde neviděl,mam ruční štel.zrcatek.

tak to je smůla,ale podle mne kabely od BSI by měli končit v kulaté svorkovnici ve sloupku dveří a měl by to býti pim 10 a 11 podle schématu,čili dráty č.721 722

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Původně zaslal: Michal.B

Dneska jsem se koukal pod ten trojuhelnik,ale draty jsem nenašel,a svorkovnici jsem taky nikde neviděl,mam ruční štel.zrcatek.

tak to je smůla,ale podle mne kabely od BSI by měli končit v kulaté svorkovnici ve sloupku dveří a měl by to býti pim 10 a 11 podle schématu,čili dráty č.721 722

vetsinou chybi draty ve svazku co vede od konektoru pod popelnikem dozadu po stredovem tunelu, pak pod sedackou spolujezdce pod plastove oblozeni prahu az k tomu zminenemu konektoru dveri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužete mi říct přesně kde je hledat,když jsem oddělal ten plastoví trojuhelnik z vnitřní strany dveří tak jsem tam našel jen ty tři díry k uchyceni toho plastu a pačku ovl.zrc.ty dráty by měli byt někde v nějakem tom otvoru nebo by byli hned pod tím plastem.Da se na srazu aktivovat v BSi ty funkce,nevozí tam někdo třeba noťsa přes ktery to udělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

bude to tím,protože já mám sice starý model a měl jsem ruční zrcátka,předělával jsem jej na elektriku a vyhřívní.tahal jsem kabely nové,jen na vyhřívání zrcátek byl konektor ale jen 2pinový připraven pod tapicem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kluci ,

Tak jsem dneska rozebral tu pravou krytku nasel jsem tam tu svorkovnici ,ktera je zapustena do dveri chci se zeptat .Kdyz odmontuji zrcatko jestli pujde i ven i ta svorkovnice nebo musim udelat jeste neco jineho .

V te svorkovnici jsem nasel :

2 hnede draty asi topeni

2 modry asi posun zrcatka

1 cerveny nevim

1 zluty asi zem

Honzo nevis prosim te jake barvy kabelu to jsou na ten teplomer .

Mimo toto vlakno nevite cim to muze byt kdyz pri 130KM dost rezonuje prave zpetne zrcatko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Michal.B: Čidlo je v zrcátku u spolujezdce a ne u řidiče jak jsi to popisoval Ty.

2dire: Pokud sundáš zrcátko tak by měl jít ten konektor vytáhnout aniž by jsi demontoval tapec. Jen bacha aby Ti po rozpojení nezajel z5.

Pokud máš zrcátko v elektrice a vyhřejvaný tak v jedný půlce konektoru jsou 3 dráty v jedný řadě (ovládání motorku) a v druhý půlce jsou 4 z toho dva nad sebou na kraji (teploměr) a dva vedle sebe ke středu konektoru (vyhřívání). :papa

[upravil dne 13/4/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dire

No trochu jsem se upsal myslel jsem stranu spolujezce :)

Dave nevis jaky barvy jsou na to cidlo ?

No teď koukám že máš novější model. Já popisoval starší. U nového to bude asi trochu jinak. Tam nevím. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

2Michal.B: Čidlo je v zrcátku u spolujezdce a ne u řidiče jak jsi to popisoval Ty.

2dire: Pokud sundáš zrcátko tak by měl jít ten konektor vytáhnout aniž by jsi demontoval tapec. Jen bacha aby Ti po rozpojení nezajel z5.

Pokud máš zrcátko v elektrice a vyhřejvaný tak v jedný půlce konektoru jsou 3 dráty v jedný řadě (ovládání motorku) a v druhý půlce jsou 4 z toho dva nad sebou na kraji (teploměr) a dva vedle sebe ke středu konektoru (vyhřívání). :papa

[upravil dne 13/4/08 Dave_k]

ale ja jsem nikdy neříkal že je čídlo vzrcatku u řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: dire

No trochu jsem se upsal myslel jsem stranu spolujezce :)

Dave nevis jaky barvy jsou na to cidlo ?

No teď koukám že máš novější model. Já popisoval starší. U nového to bude asi trochu jinak. Tam nevím. :(

Ladman má nový model jaké dráty jsou to nevím,protože je to rok co jsem to dělal,jen tenkrát připravil ty káblíky na čidlo.Dle schématu je to na kraji pin 7a 7b.

Pokud nejsou elektrická zrcátka tak tam nebude ani konektor,tak jsem to měl u svého,když jsem dodělával el.zrcátka + další

Vidím to na káblíky až ke kulatému konektoru sloupku dveří,ale o tom jsem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Michal.B

Původně zaslal: Dave_k

2Michal.B: Čidlo je v zrcátku u spolujezdce a ne u řidiče jak jsi to popisoval Ty.

2dire: Pokud sundáš zrcátko tak by měl jít ten konektor vytáhnout aniž by jsi demontoval tapec. Jen bacha aby Ti po rozpojení nezajel z5.

Pokud máš zrcátko v elektrice a vyhřejvaný tak v jedný půlce konektoru jsou 3 dráty v jedný řadě (ovládání motorku) a v druhý půlce jsou 4 z toho dva nad sebou na kraji (teploměr) a dva vedle sebe ke středu konektoru (vyhřívání). :papa

[upravil dne 13/4/08 Dave_k]

ale ja jsem nikdy neříkal že je čídlo vzrcatku u řidiče

To jsem to pochopil špatně. Jak jsi psal o páčce ovládání zrcátka tak jsem myslel, že je máš v elektrice a tudíž je páčka (joystick) ovlásdání zrcátek na straně řidiče. A Ty jsi myslel páčku pro manuální ovládání.

Tak to se omlouvám. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: dire

Cau Vsem ,

Kdybych tam chtel dat termistor misto orig cidla jaky ma mit odpor ?

termistor 3K3 + paralerně 15k

termistor 2K7 + paralerně 22k + seriově 860 /nedělá se dát 820/

termistor 2K2 + paralerně 22k + seriově 330

já zkoušel poslední /spodní/varianru a rozcházel jsem se asi +-1-2 st

[upravil dne 18/4/09 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...