Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Venkovní čidlo teploty


Vlastyk

Recommended Posts

Původně zaslal: Michal.B

ja jsem je hledal v zrcatku.Když zmačknu tl.tak nic,tak budu muset na diag.

to já taky, ale sarkomi mi je dnes našel, jak je zanechal připravené a nastavené před rokem, jak jsem psal výše. Bez té diagnostiky se ale nehneš dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

si psal že ti je tam někdo zanechal,tak jsou tam od vyroby nebo je teda musim natahnout?Když už bych to šel aktivovat tak bych si nechal aktivovat i pal.pc

[upravil dne 10/4/08 Michal.B]

v těch dveřích byly už natažené z výroby, ale byly příliš krátké. Tak je sarkomi před rokem nastavoval:potlesk, když se pokoušel u mého vozu zprovoznit měření teploty. Jenže se to tenkrát nepodařilo, protože jsme nevěděli, že je třeba udělat změnu v BSI. Tak tam ty dráty nechal připravený pro případ, že by jsme na to časem přišli. A to se po roce také stalo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Takže upřesníme co a jak bylo.

Měli jsme sundané a rozebrané zrcátko,abych se dostal k zrcátku ke kabelům,čili ke svorkovnici,kde se napojuje zrcátko.Byly tam jen kabely k vyhřívání a k ovládání zrcátka jak přívod a odvod.Byly tam 2 vplné a na to se má připojit to čidlo teploty.I když jsme připojili termistor nic neukazovalo,i když na displeji pokud jsem kouknul tak tam jako by symbol C byl vidět.Tak jsme jen připojil kabely a protáhl jsem je okolo bužírky až k zrcátku pro případ co bude dál se dít co a jak se vymyslí,protože nebylo nikde schéma .Kabely jsme i proměřovali co a kam vedou ale nebyli jsme z toho nijak chytří.

Nedávno díky Ferry co dodal schémata jsem drobet pochopil co kam vede.Pak i Ladmanovi se podařílo to co každý mu trvrdil že to nejde, a aktivoval si měření teploty .Začaly se mu tam objevovat čárky a tak už byl předpoklad že jen dodat čidlo.Čidlo si sehnal a po napojení se mu objevilo to na co čekal Kablíky jsme měli připravené už z minula.Přitom jsem mu opravil i utržený drátek vyhřívání zrcátka co se Ládíkovi podařilo ulomit,takže i to má už funkční.

Foto bohužel není nebyl foták

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo diky za super navod .. :potlesk

Jen pro upresneni jestli jsem to dobre pochopil :)

1) aktivovat v BSI

2) Jestli jsem to dobre pochopil ze se uprava ve svorkovnici nemusi delat necha se to podle vyrobniho nastaveni :myslim

3) Koupit cidlo a dat to do zrcatka a napojit to do svorkovnice co je ve zrcatku

4) ukaze se teplota :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

prosttě ve svorkovnici jsou dráty od BSI či kam ale nevedou k zrcátku k čidlu.Aby jsi se dostal ke svorkovici musíš demontovat zrcátko.

Zde máš obr a svorkovnici,ke které se dostat

[upravil dne 11/4/08 honza406]

post-0-14109599884432_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58
Původně zaslal: Ladman

chtěl bych zdůraznit, že se zprovozněním měření venkovní teploty u displeje typu A si nikdo, snad kromě Pe.Tra z Nerátek a Voloda58, nevěděl rady. A to ani \"odborníci\" u různých koncesionářů Peugeot. Rady, jako např. od PP205, viz:

jsou absolutně nesmyslné. Rozebrání palubky a případná výměna BSI vůbec napadá v úvahu. Stačí pouze:

1. aktivovat na diagnostice funkci měření venkovní teploty v BSI

2. sehnat čidlo, příp. termistor

3. natáhnout dráty do zrcátka

4. připojit čidlo, příp. termistor

[upravil dne 10/4/08 Ladman]

[upravil dne 10/4/08 Ladman]

Chci upozornit na to, že čidlo jsem zprovoznil až po radách se Sarkomi, kterému vděčím za vstřícnost a navrhuji ho clubem nějak odměnit. Radí všem a jeho snaha by se měla ocenit.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...