Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 silné lupnutí z pravé stany přední nap.


Deamon

Recommended Posts

Zdravím,prosím o radu.Při redju silné lupnutí z pravé stany přední napr. při tahu dopředu i dozadu.Vyměnil jsem homokinetické klouby,tlumiče odpojil jsem stabilizátor žádná změna.Přitom to táhne trochu doprava po geometrii.Na technické kontrole přední náp.bez vůle,taky vodicí tyče řízení bez vůle.Vyměnil jsem svislý čep a pořád to dělá.Vyměnil jsem i ložisko kola což je nesmysl.I segmenty brzdy to nejsou (zvlněný kotouč).Tak už nevím co to může dělat?P406 hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes to vyzkouset taky tak, ze nastartujes, pravou nohou slapnes na brzdu a levou budes poustet spojku s motorem na volnobeh, nebo lehce pulkou prave nohy drzet vyssi otacky a pak poustet spojku tak aby se motor dostaval lehce do zaberu, jakobys chtel autem poposkocit, tim motor rozhoupes a pokud to bude cvakat nebo loupat je to 100% to ulozeni

[upravil dne 4/4/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už jsem taky řešil.Byl to ten silentblok na pravé straně.Stačilo lehce přizvednout motor a dotáhnout.Od té doby klídek a vše OK.Zpočátku jsem to nemohl najít ale bylo pořád silnější a nakonec už to šlo i vidět.Při vypnutém motoru zařaď kvalt a koukni na to od motoru.Stalilo pak už jen požduchovat tam a zpět.Krásně se to ukázalo.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude to ulozeni motoru na 100%.Na me 405 to delalo to same.Po royebrani se mi ten sillenblok takz ydal utayenej ale majzlem a kladivem jsem ho dotahl jeste skoro o celou otacku a od te dobz je klid.Kamosovi se ale na 306 stalo e mu praskl ten plech co je v nem zavarena matla pod silenblokem.Takze doporucuju ho vysrobovat zkontrolovat a pak teprve dat zpet a radne dotahnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...