Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž kastlíku


genzer

Recommended Posts

Původně zaslal: genzer

Jak spravne demontovat kastlik pred spolujezdcem,abych nic nepokurvil,stale me nejde sundat a uz zadne sroubky nevidim,hledani jsem zkousel,ale na dotaz demontaz kastliku apod. me to pise nic nenalezeno.je to 406.Dikes

Řešilo se to tu už, dva jsou zboku pod krytkou a vzadu jakoby před ventilátorem je ještě jeden šroubek, když vyndáš čepy kastliku a samotnej kaslik sundáš tak uvidíš v levé části špičku toho šroubku, někdo tu psal že ho kleštěma nějak vyndal, ale je to na zlomení ruky, já to vzdal po 10 minutách, chtěl jsem vyndat ten motorek co ovládá klapku. Kašlu na něj

jinak je to tady -

dal jsem vyhledat "kastlík";)

[upravil dne 4/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Kastlík je za minutu venku. Koukni zespoda na panty kastlíku. Jsou tam 2 čepy, který jdou normálně vytlačit. :papa:papa

No to jo, ale on chtěl asi vyndat celej ten díl co v něm ten kastlik drží, já si ho taky takhle sundal a k tomu motorku klapky jsem se skoro nedostal, bylo by lepší to sundat celý pokud tam něco děláš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Dave_k

Kastlík je za minutu venku. Koukni zespoda na panty kastlíku. Jsou tam 2 čepy, který jdou normálně vytlačit. :papa:papa

No to jo, ale on chtěl asi vyndat celej ten díl co v něm ten kastlik drží, já si ho taky takhle sundal a k tomu motorku klapky jsem se skoro nedostal, bylo by lepší to sundat celý pokud tam něco děláš

Jo tákhle. Tak to jsem špatně pochopil. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...