Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

605 nejdou větráky sahary


bisa

Recommended Posts

Původně zaslal: Fusion

Čidlo sahar na 2.0 je na expanzce dole. Jde tam kabel a to čidlo je ve fialovým plastu.

Jestli to tak má i 3.0 někdo upřesní nebo se mrkni. Na chladiči by ještě mělo být čidlo hladiny kapaliny.

Na třílitru je náké čidlo valeo na expanzce nahoře,tak nevím jestli by to nemohlo být ono.To mě nenepadlo,ale skusím ho spojit jestli se větráky nerozběhnou.Jinak díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bisa

Původně zaslal: Fusion

Čidlo sahar na 2.0 je na expanzce dole. Jde tam kabel a to čidlo je ve fialovým plastu.

Jestli to tak má i 3.0 někdo upřesní nebo se mrkni. Na chladiči by ještě mělo být čidlo hladiny kapaliny.

Na třílitru je náké čidlo valeo na expanzce nahoře,tak nevím jestli by to nemohlo být ono.To mě nenepadlo,ale skusím ho spojit jestli se větráky nerozběhnou.Jinak díky.

2,0 má expanzku přímo na chladiči zboku, takže je čidlo tam. 3,0 ji asi má oddělenou na pravém podběhu jako 2,1TD, takže to čidlo, které myslíš je "jen" hladinové. Hledej po stranách chladiče (v čelech - asi pravá strana). Čidlo má šestihran na klíč 29 a tři kontakty.

http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=fc75629

[upravil dne 6.4.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: mmartinkovic

Ja mam 2.1. td a tiez mi nespusta ventilatory ani pri teplote nad 105 ´C.

ten spinac je na chladici ???

Původně zaslal: Llukass4

Ja mam tiez ten isty problem :(...takisto 2.1 td 1992

Máte s klimou, nebo bez?

Pokud máte dvě sahary a bez klimy, zapojení můžu dát. Teplotní spínač je v pravém dolním rohu (po směru jízdy) chladiče a je třípinový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...