Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání Cd+Navi


Vopičí

Recommended Posts

Zdravím, nevíte někdo, jestli jsou ve všech modelech 607 natahaný kabely origo z výroby pro telefon, navigaci a cd, popřípadě i barevnej displej?

V autě je jenom rádio s kazetou (bez telefonu) a malej (ten nebarevnej) displej bez navigace a bez Cd měniče v kufru:grr. Chtěl bych tam časem dát aspoň měnič na cd a navigaci (třeba i přez ten malej displej).

Co jsem tak koukal tak mezi řidičem a spolujezdcem v opěrce na ruku pod černým plastem je nezapojenej konektor (asi na sluchátko) a v zadním platu pod sklem jsou přivedený dráty na repra (pro tu lepší audio výbavu), podrobnějš jsem zatím nebádal, ale ještě se chci kouknout za tapec v kufru, jestli tam budou nějaký nezapojený dráty.

Nezkoušel jste už někdo něco podobnýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau,

mňo, s Peugeotama je to špatný, co se zásahu do elektroniky týče... :bojim

Já měl mou 607 rozebranou do šroubku, a kabelovej svazek je jenom jeden, od předních chladiču a svetel až po osvetlení žároveček nad SPZ. :(

teď mám 607, 2,2Hdi Ivoire pack - kuže, elektrický sedadla, zadní roletka, muziku JBL (jak ty říkáš ta lepší :)) a originál navi. Telefon nemám.

Známej má taky 607, patrňe tu samou výbavu, jako ty - malej displej, jen kazeťák.

Pokoušeli jsme se tam nahodit originál měnič na CD do kufru, ale v kabelovým svazku žádnej drátek navíc nebyl :myslim

Ten měnič mám někde doma, je to origoš Peugeoťáckej Clarion, kdyby náhodou :)

Osobně myslím, že ten měnič by tam ješte nejací šikulové nahodili, ale s navi to ružově vubec nevidím :bojim

[upravil dne 5.4.07 tomko222]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já koukal do kufru za ten levej tapicír a mám tam 2 modrý svorkovníce (1. má asi tak 2x12 drátů a ta 2. má 2x9 drátů) + je tam nějake kabel s koncovkou jako by koax a taky ještě kabel s koncovkou jako by na optickej přenos dat. Takže dráty tam asi v autě mám:myslim. Vyměnit přední nebarevnej displek za barevnej by mělo jít, protože je to přece jenom zobrazovač údajů. A vyndat šel ten malej taky snadno, takže záměna by mohla jít.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon nepoužívám. I kdybych si sehnal SIM "dvojče", tak prý musíš po nastoupení do auta přenosný vypnout, po vystoupení zase zapnout...

Kdo hodně telefonuje, používá bluetooth do ucha. Já volám míň, tak mám telefon přepnutý "na hlasito" a mám ho na klíně.

Zadní řadič CD - tam jsem líný měnit CD-čka. Momentálně používám vysílač Trekstor, a nahrané písničky do paměťové karty s USB.

Navigace: chtěl bych jet po nějaké cestě poprvé - (většinou po silnicích od revoluce kroužím často jak cyp...):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Telefon nepoužívám. I kdybych si sehnal SIM "dvojče", tak prý musíš po nastoupení do auta přenosný vypnout, po vystoupení zase zapnout...

Kdo hodně telefonuje, používá bluetooth do ucha. Já volám míň, tak mám telefon přepnutý "na hlasito" a mám ho na klíně.

Zadní řadič CD - tam jsem líný měnit CD-čka. Momentálně používám vysílač Trekstor, a nahrané písničky do paměťové karty s USB.

Navigace: chtěl bych jet po nějaké cestě poprvé - (většinou po silnicích od revoluce kroužím často jak cyp...):D

To máš ve všem naprostou pravdu. Ale ten malej LCD je "hroznej".....takový auto si už zaslouží barevnej LCD:D.....a už pro ten pocit by bylo super tam tu navi a CD mít.

No ještě uvidíme, on člověk časem otupí a je to pak jedno...hlavně když to topí a jede:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš natažený kabely pod levý tapecírunk v kufru, začal bych pátrat po historii auta... dost možná, že tam puvodne navi byla..... - seriove totiž neexistuje "předpříprava" pro měnič a navi. Prostě tam buď menič a slot na mapu je, nebo ne. Dej si prověřit VIN v Peugeotu, nic za to nedáš a budeš mít jasno :super

Když tam máš udelanou kabeláž, potřebuješ jenom displej, Cdchanger a jednotku na CD s mapama. Jo, a jěště krytku kolem displeje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomko222

jestli máš natažený kabely pod levý tapecírunk v kufru, začal bych pátrat po historii auta... dost možná, že tam puvodne navi byla..... - seriove totiž neexistuje "předpříprava" pro měnič a navi. Prostě tam buď menič a slot na mapu je, nebo ne. Dej si prověřit VIN v Peugeotu, nic za to nedáš a budeš mít jasno :super

Když tam máš udelanou kabeláž, potřebuješ jenom displej, Cdchanger a jednotku na CD s mapama. Jo, a jěště krytku kolem displeje. :)

Historie auta je 100% čistá a dobrá (auto je od známého, byl 1. majitel) a s autem nebylo nic nekalého děláno. Ty kabely tam musí být z výroby (a i podle pohledu tam jsou 100%origo).

Popracuju na tom a dám vědět, jak dopadnu, zatím:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ako ti funguje usb vysielač? mne to reagovalo na otáčky

Původně zaslal: tomko222

čau,

mňo, s Peugeotama je to špatný, co se zásahu do elektroniky týče... :bojim

Já měl mou 607 rozebranou do šroubku, a kabelovej svazek je jenom jeden, od předních chladiču a svetel až po osvetlení žároveček nad SPZ. :(

teď mám 607, 2,2Hdi Ivoire pack - kuže, elektrický sedadla, zadní roletka, muziku JBL (jak ty říkáš ta lepší :)) a originál navi. Telefon nemám.

Známej má taky 607, patrňe tu samou výbavu, jako ty - malej displej, jen kazeťák.

Pokoušeli jsme se tam nahodit originál měnič na CD do kufru, ale v kabelovým svazku žádnej drátek navíc nebyl :myslim

Ten měnič mám někde doma, je to origoš Peugeoťáckej Clarion, kdyby náhodou :)

Osobně myslím, že ten měnič by tam ješte nejací šikulové nahodili, ale s navi to ružově vubec nevidím :bojim

[upravil dne 5.4.07 tomko222]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: tomko222

yo, já si nechal namontovat bluetooth handsfree... není videt a stačí jenom nastoupit a už volám \"bez pokuty\" :)

pruser je, když jedu s přítelkyní a nevím, jestli mám telefon zvednout, nebo ne :D

Taky jsem o tom přemyšlel.Prosim Te, mužeš mi poradit jak na to nebo co mam koupit nebo kde a co nechat namontovat.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...