Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Opět rada ohledně kol (ET)- SPĚCHÁ ! ! !


jaudax

Recommended Posts

Zdravím. Mám problém. Objednal jsem si kola 16" 7J ET22 a volali mi, že na 307 nebudou pasovat, že si mám vybrat nějaké kola s ET15 a níž. Navštívil jsem prodejnu alu kol a tam mi řekl, že ET 25 na 7J tam normálně pasuje. Tak mám poslechnout prodejce nebo ne a objednat je - znova. Jinak jsou to kola Brock RC13 viz: http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis&zalozka=alu&idnabidka=8917&&vyber=1&zobrazit_x=75

A nebo vzít raději DOTZ Brands Hatch - tam je ET 15 a 25?

Na elektrony.cz zase píšou, že ET 15 s úpravou a ET 25 v pohodě. Poradtě prosím. Jsem z toho zmatený jak lesní včelka... :D Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím menší ET, tím kola "lezou" víc ven z blatníků. Obecně se říká, že ET menší jak 18 by mohlo dělat prblémy. Pneu by mohly dřít zevnitř o blatník. ET22 by mělo být v pohodě. Já jsem zkoušel liťáky 15" ET15 s pneu 195/65, tří si sedli dozadu a kdyby to mělo ještě prohoupnout, ..... :bojim.

Dej si pozor ještě na průměr středové díry, má být 65mm. Pokud je v kole díra větší, musí se dát vymezovací podložky.

http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=pe&model=307&velikost=16&typ=Van

[upravil dne 4/4/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál ET u P307 je 31, nicméně čím je ET menší tím víc vylézá kolo z blatníků a popravdě to i lépe vypadá, jediná nevýhoda je že u předních kol trpí lak předních dveří od odletujících nečistot. Když jsem si vybíral alu kola, měl jsem u mnou vybraného typu na výběr z ET25 nebo ET16, oboje doporučené na P307. Vybral jsem ET16 a nelituju! Vypadají super, nikde nic nevadí a podle mého názoru by ničemu nevadilo ani ET0. Jinak podrobný popis je na http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se potom trochu pídil a došel jsem k závěru, že moje vysněné kola na 307ku nedostanu :bojim V 15ti, 17ti a 18ti palcích není problém, ale 16ky tam nejdou - alespoň dle výrobce! :( Tak jsem objednal Brock RC11 (viz www.ipneu.com) Jinak teď mám zimní Firestone winterhawk 195/65 na 15kách. Jinak pežot ludgeřovice není příliš sdílný v mém trápení :myslim , takže kdyby jste někdo věděl, jak zlegalizovat original 15ti palcové plechové kola peugeot - dejte prosím vědět. Budu moc vděčný!!! :D Jinak díky FŠEM! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...