Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wustenrot ??


bigosak

Recommended Posts

Zdarec pojistitelé, jednou už se tom tady diskutoalo v jiné sekci. Nemáte někdo zkušenost s pojišťovnou Wustenrot?? Chci od Kooperativy (rok 2007 sazba 6036,-Kč), Wustenrost nabízí na internetu 2750,-Kč/rok. Samozřejmě bonusy, atd. atd.

Za 2,0HDi se mi to zdá dost málo, ale oni jedou na Kw a ne na obsah motoru.

Dík za každou informaci než učiním krok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že tohle pojištění je jako ušitý pro auta jako máš Ty. Nemusíš platit zbytečně za obsah ze kterýho je prdlajz výkonu. Na tvým místě bych neváhal. :roker

Taky jsem utekl od kooperativy (rozdíl oproti Allianzu skoro 3000,-). :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem u nich uzavřela pojištění zrovna tento měsíc, přes internet dávají ještě 10% slevu, nyní už mám všechny doklady od nich doma, došly zhruba za týden, takže v pohodě :super. Do teď jsem u ČP platila kolem 8000Kč, u wüstenrotu to mám s nějakým bonuskem za 4300Kč, takže paráda. Doufám, že kdyby se něco stalo, tak to taky proběhne všechno v pohodě, co se týká plnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

super myslenka s timto pojistenim, akorat netusim, proc jsou zeny cca 30% zvyhodneny, at zije rovnopravnost. Na cestach delaji stejne kraviny jako chlapi :-)

No a jakoze jsem si to naschval spocital na sebe, tak na my auti by to vyslo na 14.500,- uplne to nejzakladnejsi. Celkem lace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

super myslenka s timto pojistenim, akorat netusim, proc jsou zeny cca 30% zvyhodneny, at zije rovnopravnost. Na cestach delaji stejne kraviny jako chlapi :-)

No a jakoze jsem si to naschval spocital na sebe, tak na my auti by to vyslo na 14.500,- uplne to nejzakladnejsi. Celkem lace :)

Ženy jezdí bezpečněji, to je statisticky dokázáno ;), většinou nemají potřeby něco stíhat, nezastavovat na stopkách apod.

No co by jsi chtěl se svýma 144kW :D , toto pojištění je výhodné POUZE pro auta sice s velkým obsahem, ale malým výkonem, takže akorát pro mě :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

super myslenka s timto pojistenim, akorat netusim, proc jsou zeny cca 30% zvyhodneny, at zije rovnopravnost. Na cestach delaji stejne kraviny jako chlapi :-)

No a jakoze jsem si to naschval spocital na sebe, tak na my auti by to vyslo na 14.500,- uplne to nejzakladnejsi. Celkem lace :)

Proč? Inu proto, že to ta pojišťovna má zatraceně dobře spočítané. Není to nic výjímečného, v západních zemích, kde je ten systém opravdu funkčí, na rozdíl od našeho podivného paskvilu, jsou ty rozdíly ještě mnohem zásadnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

super myslenka s timto pojistenim, akorat netusim, proc jsou zeny cca 30% zvyhodneny, at zije rovnopravnost. Na cestach delaji stejne kraviny jako chlapi :-)

No a jakoze jsem si to naschval spocital na sebe, tak na my auti by to vyslo na 14.500,- uplne to nejzakladnejsi. Celkem lace :)

Protože podle statistik ženy bourají o poznání méně ... a je to recht ... prostě to na silnicích méně honěj, méně jich jezdí ...

To samý je to u "mladých řidičů" ... u mladejch je daleko větší potenciál, že udělá nehodu, než "starý zkušený řidič" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto by nemělo být povinný ručení na auto

ALE NA ŘIDIČE

(mám dvě nohy, dvě ruce, jednu hlavu, jednu p*del a 2 auta, proč mám platit za obě, když můžu jet stejně jenom v jednom??? Když s druhým pojede manželka, samozřejmě by nemohla jet bez pojištění - tzn. že člověk vlastnící řidičák by si zaplatil své ručení, to by byl podle mě mnohem spravedlivější systém)

[upravil dne 23/4/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda čuuumim. Povinné ručení na všechna tři má auta za polovinu oproti tomu, co teď platím u České pojišťovny! Škoda, že přejít se dá jen na konci ročního pojistného období, v mém případě na Silvestra... Pak do toho ale na 100% půjdu.

Jestli tedy ovšem ostatní pojišťovny nezavětří a nezačnou taky nabízet něco podobného. I když u České bych dost pochyboval, zrovna teď tenhle ústav kupují Taliáni - Generali, takže se dá očekávat spíš zhoršení služeb...

[upravil dne 26/4/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No to teda čuuumim. Povinné ručení na všechna tři má auta za polovinu oproti tomu, co teď platím u České pojišťovny! Škoda, že přejít se dá jen na konci ročního pojistného období, v mém případě na Silvestra... Pak do toho ale na 100% půjdu.

Jestli tedy ovšem ostatní pojišťovny nezavětří a nezačnou taky nabízet něco podobného. I když u České bych dost pochyboval, zrovna teď tenhle ústav kupují Taliáni - Generali, takže se dá očekávat spíš zhoršení služeb...

[upravil dne 26/4/07 Garfield]

Můžeš jim smlouvu vypovědět ... ale v případě, že neprodáš auto (neprokážeš se kupní smlouvou) tak to trvá 6 neděl, ale stejně Ti to vyjde líp, jak čekat do silvestra ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Garfield

No to teda čuuumim. Povinné ručení na všechna tři má auta za polovinu oproti tomu, co teď platím u České pojišťovny! Škoda, že přejít se dá jen na konci ročního pojistného období, v mém případě na Silvestra... Pak do toho ale na 100% půjdu.

Jestli tedy ovšem ostatní pojišťovny nezavětří a nezačnou taky nabízet něco podobného. I když u České bych dost pochyboval, zrovna teď tenhle ústav kupují Taliáni - Generali, takže se dá očekávat spíš zhoršení služeb...

[upravil dne 26/4/07 Garfield]

Můžeš jim smlouvu vypovědět ... ale v případě, že neprodáš auto (neprokážeš se kupní smlouvou) tak to trvá 6 neděl, ale stejně Ti to vyjde líp, jak čekat do silvestra ...

Vypovědět smlouvu můžeš min. 6 neděl před koncem pojistného období - takže i když by jí vypověděl teď, stejně bude platit až do konce roku. V průběhu pojistného období se dá přejít jen za pomoci nějaké finty - např. uložením značek do depozita na pár dnů, nebo třeba prodejem auta (kupní smlouva), kde si nový majitel koupi "rozmyslí", neb na autě našel něco co se mu nelíbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Garfield

No to teda čuuumim. Povinné ručení na všechna tři má auta za polovinu oproti tomu, co teď platím u České pojišťovny! Škoda, že přejít se dá jen na konci ročního pojistného období, v mém případě na Silvestra... Pak do toho ale na 100% půjdu.

Jestli tedy ovšem ostatní pojišťovny nezavětří a nezačnou taky nabízet něco podobného. I když u České bych dost pochyboval, zrovna teď tenhle ústav kupují Taliáni - Generali, takže se dá očekávat spíš zhoršení služeb...

[upravil dne 26/4/07 Garfield]

prepis to na manzelku alebo na niekoho ineho a mas to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Garfield

No to teda čuuumim. Povinné ručení na všechna tři má auta za polovinu oproti tomu, co teď platím u České pojišťovny! Škoda, že přejít se dá jen na konci ročního pojistného období, v mém případě na Silvestra... Pak do toho ale na 100% půjdu.

Jestli tedy ovšem ostatní pojišťovny nezavětří a nezačnou taky nabízet něco podobného. I když u České bych dost pochyboval, zrovna teď tenhle ústav kupují Taliáni - Generali, takže se dá očekávat spíš zhoršení služeb...

[upravil dne 26/4/07 Garfield]

prepis to na manzelku alebo na niekoho ineho a mas to

:myslim

A co to řeší????? Pokud manželka nemá bezeškodný průběh (tím myslým že neměla vozidlo) žádný bonusy nedostaneš.:myslim

[upravil dne 9/9/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Chluby, chluby - tak už se mi podařilo zdrhnout s 205 1.8 diesel od České pojišťovny k Wüstenrotu, k 1. 1. 2008.

Česká chtěla na rok 2008 pojistné Kč 3.679.

A u Wüstenrotu jsem právě zaplatil na rok 2008 Kč 1.638. Docela velkej rozdíl... A limity plnění jsou 70 mln a 70 mln.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem u nich už vod dudna 2007 kdy jsem zároveň s koupí "Pažouta" a prodejem bývalýho "fáva" zjistil, že bych u České /pokud bych u nich zůstal / platil za "Pažouta"i s bonusama který mám 6.594,- Kč.

U Wustenrot platím / ovšem mám bonus 87 měsíců/ 2.574,- na 306 TD obsah 1905 ccm, výkon 66 kW.

Wustenrot údajně pojišťuje pouze osobní vozidla /mimo taxíků, vozů záchranek, hasičů/.

Nepojišťuje nákl.vozidla, autobusy a specielní vozidla.

Ono je rozdíl jestli havaruje osobák nebo nákladák s přívěsem, kterej je plně naloženěj "Skotskou". :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud srazis do prikopu nákladák s přívěsem, kterej je plně naloženěj "Skotskou",tak tu skotskou stejne zaplati Wustenrot.:D Trochu spatnej priklad. Myslels spis rozdil vahy a vysi nasledku,kdyz havaruje nákl.vozidlo,autobus atd.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...