Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

připojení měniče - dotaz


upper9

Recommended Posts

zdravim vsechny chci se zeptat na jednu vec. o nakodovani radia do ridici jednotky uz se toho psalo spousty takze opravdu kdyz jsem koupil v bazaru origo radio musel jsem do peugeota aby mi ho nakodovali na moje auto. ted sem si ale sehnal cd menic taky origo, normalne sem ho pripojil ale bohuzel nereaguje. cdéčka makj normalne zalejzaji vylejzaji vsechno sviti ok ale nejde se mi prostena nej dostat nemuzu na ten menic prepnout z radia. tak se chci zeptat jestli je take nutne i menic nejak nakodovat nebo jestli by mel normalne makat. taky sem nekde neco cetl tady o nejakem CAN a VAN neco podle roku vyroby ale to je pro me spamnelska vesnice. za kazdou radu dik a jestli sem to prehledl nekde v hledani tak sorry mejte se. pripojuji fota radia a menice aby kazdej vedel whats a go.

post-0-14109595463982_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: upper9

zdravim vsechny chci se zeptat na jednu vec. o nakodovani radia do ridici jednotky uz se toho psalo spousty takze opravdu kdyz jsem koupil v bazaru origo radio musel jsem do peugeota aby mi ho nakodovali na moje auto. ted sem si ale sehnal cd menic taky origo, normalne sem ho pripojil ale bohuzel nereaguje. cdéčka makj normalne zalejzaji vylejzaji vsechno sviti ok ale nejde se mi prostena nej dostat nemuzu na ten menic prepnout z radia. tak se chci zeptat jestli je take nutne i menic nejak nakodovat nebo jestli by mel normalne makat. taky sem nekde neco cetl tady o nejakem CAN a VAN neco podle roku vyroby ale to je pro me spamnelska vesnice. za kazdou radu dik a jestli sem to prehledl nekde v hledani tak sorry mejte se. pripojuji fota radia a menice aby kazdej vedel whats a go.

post-0-1410959546414_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to upper9: Rád bych se tě zeptal na to nakódování rádia. Kolik to stojí a kde ti to dělali? Byl jsem totiž ve federal cars ohledně tohoto a ty na mě čubrněli jak na zjev...

A tady jsem hledal a nic jsem nenašel. :(

[upravil dne 3.4.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

to upper9: Rád bych se tě zeptal na to nakódování rádia. Kolik to stojí a kde ti to dělali? Byl jsem totiž ve federal cars ohledně tohoto a ty na mě čubrněli jak na zjev...

A tady jsem hledal a nic jsem nenašel. :(

[upravil dne 3.4.07 MPavel]

byl jsem s tim primo u peugeota a bylo to hotove cca za 15 minut a cena 275,- kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...