Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Víčko nádrže


Petr-M

Recommended Posts

Ono by to asi nebylo řvavý kdyby neměl renaulta který to má na centrál a zároveň felicii kde mě to dycky naštvalo že jsem musel šmudlat klíčkem. A pak jse koupil espace a ten dokonce neměl ani vnitřní víčko a pak bum návrat do pravěku. jinak samozřejmě o nic nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ja si na tom hledam pozitiva, treba je to zas lepsi zabezpeceni proti vycucnuti paliva, coz? :super

Ja kdysi bydlel v miste, kde to bylo na dennim poradku a myslim, ze vyloupnout plechove karoseriove vicko by dalo mene prace, nez prekonat zamkove vicko nadrze, ne?

Hlavne pak u nadrze s objemem pres 80l by navsteva hadickare obzvlaste zamrzela :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další důkez že je klíček ve víčku na dvě věci. Bral jsem naftu a při vytahování pistole z hrdla nádrže z ní vyteklo zbytek nafty který vytekl na víčko a vzhledem k tomu že ve víčku je zastrčený i klíč tak na něj také. Kdyby nebylo víčko zamykací tak by mi klíč nesmrděl až do teď. Takže pánové předci se točí, neodvolám a neodvolám. Peugeot není dokonalý. A klidně si mě upalte.:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: plaz

no jo no ale nadrz je plastova a staci mala aku vrtacka za 350kc 10vrtak a jsi tez bez nafty

na co vrtačka, kámošovi udělal zlodějíček díru šroubovákem a kluci u nálaďáků mají na zátkách vysací zámky a taky na dvě věci jedině sekat a sekat jak ve středověku :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MotoMoto

Další důkez že je klíček ve víčku na dvě věci. Bral jsem naftu a při vytahování pistole z hrdla nádrže z ní vyteklo zbytek nafty který vytekl na víčko a vzhledem k tomu že ve víčku je zastrčený i klíč tak na něj také. Kdyby nebylo víčko zamykací tak by mi klíč nesmrděl až do teď. Takže pánové předci se točí, neodvolám a neodvolám. Peugeot není dokonalý. A klidně si mě upalte.:D:D:D:D

Cece tohle ale nebude nedokonalym Peugeotem, ale chramlavyma rukama :D:D:D:aut Me se za skoro 2 roky jeste zalejt klice naftou nepovedlo :aut

A neodvolam a neodvolam, je to rukama :D:D:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruce jsou možná chromý ale kdyby tam ten klíč nemusel být...... Jo a dneska mi víčko vypadlo z ruky a s tím i klíče do rozbředlého sněhu. A žádný řečio šikovnosti nechci slyšet.

:papa:papa:papa:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já taky ještě ne, ale mám ujeto zatím jen 3000 km. Ale je mraky věcí co mi na něm už vadí. Co si nemohu vynachválit jesou posuvné (elektrické dveře) a sílu motoru. A pak je mraky věcí co mi moc nevyhovují, ale protože nechci být ctiteli této značky při nejblížší příležitosti inzultován, tak raději budu mlčet. Ale jinak všechno OK, jezdit se s tím dá a uvidíme v létě.:P:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na kazde znacce najdes dobre a spatne veci, dokonale auto neexistuje.

Alespon ja jsem videl jak dobre, tak i spatne veci, jak na 807, tak i na Sharanu, coz jsou typove prakticky shodna auta :)

Kdybych to mohl poskladat tak 4-5 znacek, tak bych dokonale auto udelal, ale je to moc prace a automobilky jsou na to line :D

Ono uz jen spojit pozitiva ze Sharana a 807 by byla docela pecka, ale...:D

No tak tady moc neOTme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

Dobrý den,

Omlouvám se že otevírám staré téma ale mám podobný problém. Nedávno jsem koupil 807 s tým že má určité vady. Jendou z nich je nefunkční zamykání víčka nádrže.
Jenže můj problém na rozdíl od pána nahoře je že samotné víčko nádrže zámek nemá a centrál to nezamkne taky. Je možné že některé 807 měli zamykání víčka nádrže na centrál? Nebo je tam jen blbé víčko a musím koupit zamykací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za rychlou odpověď.
Když jsem hledal zamykací víčko na klíč tak jsem narazil na víčko nádrže pro 807 s popisem že se jedná o verzi bez klíče pro vozy s centrálním zamykáním: https://www.megagaraz.cz/zbozi/812041/Vicko-nadrze-PEUGEOT-807--E-.htm?gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQuS6qddU5zGLbKolvNSYUvqusXb8DCKqt5QnfCFrjyebTUmTVeGUzxoCoCQQAvD_BwE

Tak teď jsem zmatenej. Přesně tohle víčko mám na autě já. 🤨  Jste si jistej že se dělali jen na zámek?

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...