Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takto Ing. skupko?


skupko

Recommended Posts

2Aluska o tych skuskach mi mozes vravit...jeden profak (2aka : dalsi mozny titul...velmi specificky :D ) ma styrikrat vyhodil z Diskretnej matematiky s tym, ze bohuzial, musim na sebe este popracovat a na stvrtykrat mi skusku dal so slovami: "...no vidite p. Viskup, konecne som Vas do tej dvojky dokopal..." ...zanechal vo mne zvlastny pocit, ktoreho sa dodnes neviem zbavit :D:D:D:aut:aut:aut...samozrejme ho netrapilo, ze jeho skuskou som zabil viac nez polku semestra...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, manager je dobra hodnost :)))

treba u nas mame managera, kteremu zapomeli dat podrizene, takze sefuje akorat sam sobe hihi

nebo treba dostatecne proflaknuta hodnost "managerka podlahovych krytin", jiste vsichni uhadnou napln prace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

jojo, manager je dobra hodnost :)))

treba u nas mame managera, kteremu zapomeli dat podrizene, takze sefuje akorat sam sobe hihi

nebo treba dostatecne proflaknuta hodnost "managerka podlahovych krytin", jiste vsichni uhadnou napln prace :D

Určitě managerka? Nebude to spíš kosmetička? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

2Aluska o tych skuskach mi mozes vravit...jeden profak ...

To taky znam - prof. Taufer me vyhodil od zkousky se slovy "Pane kolego, nechce se mi davat Vam trojku, vy mate na vic"

Za trojku z automatizace bych mu libal ruce :D Ale na druhy pokus to byla jednicka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Dodělávat školu společně s rodinou a dítětěm není určitě žádná větší maturita, ale pořadná dřina ...

To se krásně čte :D :D :D Já během prvního levelu (Bc.) ještě zboural chalupu a postavil RD, teď na druhém levelu mám dvojčata. Alespoň to není taková nuda :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je docela rozdíl studovat denně a nebo jen dálkově, dálkově je to určitě jednodušší, tedy u mého oboru určitě, protože u denního studia bylo tolik cvičení, laboratoří, praktik a já nevím, čeho všeho, že to bylo denně min. na 5hodin, pokud člověk chodil do školy i v pátek a na těchto cvičeních a podobně se nesmělo chybět, myslím, že povolená absence byla 2x za semestr. takže chodit do práce a ještě denně do školy jsem opravdu déle jak semestr nezvládla, pak už to prostě nešlo :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim, zatim mam vsechny ty marketingy a podnikovky ciste z logiky veci...jeste abych se ucila :autzatimco par la chimie jsem zcela nedotkunuta:D

jinak stala sem se tercem kamaradky, ihned po zkousce, od ktere byla ...poslana pryc(mela pocit ze to umi, rikala si, ze to lepsi uz nebude, ze ji tu trojku moh dat) a pak se dozvedela, ze jemu se nechtelu dat ji tu dvojku, kdyz to umela docela pekne....a v tu chvili si to u me rozlili vsichni matfyzaci:D protoze kdo to ma poslouchat?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Aluška

Taky je docela rozdíl studovat denně a nebo jen dálkově, dálkově je to určitě jednodušší...

Souhlas, dálkaře tolik nehoní.

Na každý VŠ si člověk může nějak zařídit "individuál" ... něco jako dálkař, i když je "denňák"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

.... studovat denně a nebo jen dálkově.....

Co si tym chcela povedat...?!? :myslim:aut:aut:aut :D:D:D:D

...no pokial by to bolo ako na dennom tak Ti garantujem, ze z nas neurobi snad nikto...mozno ti slobodni bez zavazkov a bez inych starosti okrem skoly....:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aluška: Se základy chemie máš asi pravdu u zkoušky jsem 1. otázku dostal naštěstí z látky SŠ a paní prof. se rozplývala a koketovala s jedničkou, pak přišla 2. bohužel už VŠ a malem jsem to neustál, zachránilo mně opět jen to slavné povídání stále dokola a o základech, byla z toho lidovka, ale díky bohu za ní. Prostě Chemie není a už asi ani nebude moje hobby.

A s těma profesorama souhlasím, potkal jsem pouze pár kteří svůj obor neprotěžovali a co je zajímavé ohledně té diskuse stran titulů. Tito PANI profesoři jich už mněli povícero, ale i přesto byli nejoblíbenější na škole. :myslim

Peta : opravdu je rozdíl mezi denním a dálkovým studiem, ale i v tom, kterou školu děláš ( nechci žádnou školu shazovat, každá má to svoje), ale znám lidi, kteří u nás dělali školy dvě a bez potíží i za denního studia , ale znám i dost těch kteří školu kvůli rodině nedodělali .;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Aluška

Taky je docela rozdíl studovat denně a nebo jen dálkově, dálkově je to určitě jednodušší...

Souhlas, dálkaře tolik nehoní.

Na každý VŠ si člověk může nějak zařídit "individuál" ... něco jako dálkař, i když je "denňák"

Bohužel u mě, ten obor, co bych ráda vystudovala, prostě dálkově neexistuje a ani není možnost nějakého individuálního plánu,prostě párkrát na cviku chybíš a letíš :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Původně zaslal: Aluška

.... studovat denně a nebo jen dálkově.....

Co si tym chcela povedat...?!? :myslim:aut:aut:aut :D:D:D:D

...no pokial by to bolo ako na dennom tak Ti garantujem, ze z nas neurobi snad nikto...mozno ti slobodni bez zavazkov a bez inych starosti okrem skoly....:aut:aut

Co jsem tím chtěla říct...no hmm :aut:mad: ....no že jsi prostě dobrej, že jsi to zvládl :D :D , já dálkové studium zatím posoudit nemůžu, ale určitě se do toho dám, jakmile na to bude vhodná doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Taky gratuluji, taky jsem mohla mít nějaký malý titul, ale nějak to nevyšlo.... :( .

Nic si z toho nedělej, titul nic nevypovídá o jeho majiteli a pro ten opravdový život je absolutně bezcenný.

Moc děkuji za nápovědu - funguje to :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Aluska: kokso jak ma stvalo, ked som videl ake jednoduche otazky dostavaju dialkari a ako nad nimi Ti profesori prizmuruju oci!?

...svoj nazor som hned po prvom semestri na dialkovom pozmenil:D:D:D...a viem, ze ak by ma teraz vyhodili, tak uz sa na to nedam:myslim:myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...