Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD


27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD  

  1. 1. 27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Adresa je jednoduchá: Prigl - přístaviště

Popis cesty z D1: sjedeš na exitu Brno-Bohunice – je to první sjezd u Brna. Jakmile sjedeš z D1, pojedeš stále po dálničním přivaděči, po projetí tunelem se budeš držet dle cedulí na Svitavy, Bystrc, Komín, Brněnská přehrada (nevím, co tam přesně je). Hned za tunelem je taková vracečka kvůli stavbě křižovatky. Jak projedeš tou křižovatkou, tak potom se čtyřproudovka mění na dvouproudovku a pak zase na čtyřproudovou cestu. Hned jak začíná ta další čtyřproudovka, tak odbočíš doprava směr Komín, Bystrc, Brněnská přehrada. Najedeš na most a pojedeš stále rovně. Po delší cestě se čtyřproudovka opět mění na dvouproudou cestu, je to mírně do kopce, vpravo od tebe bude protihluková stěna. Nahoře na tom kopečku odbočíš doprava – směr přístaviště. Pojedeš rovně a vlevo uvidíš parkoviště (pozor, jsou tam dvě, jedno je hned za křižovatkou – to ne, další je kousek dál – to je ono. Sjedeš na to parkoviště, najdeš mraky Peugeotů. Pak následuje bojovka: „hledej hospodu“. Kdybys žádnou nenašel, tak mi zavolej (můj telefon je pod svatatem).

Přeji šťastnou cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Pisárek a kolem Výstaviště doporučuji vřele NEJEZDIT, je veletrh a cestu z domu do práce, kterou jezdím normálně kolem 10minut jsem jela 30minut, na každé druhé křižovatce havárka, prostě děsné. Dneska je vůbec den na ....... :nevim:grr .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

No my tam pojedeme až docela v podvečer, takže to už by to zasekané být nemělo......:myslim

Jinak samozřejmě děkuji za letecké snímky :super ale nevím jestli si troufnu to střelit někam na nějakou Veselku atd....

Tak záleží, kdy chcete dorazit, ale tak do 18hod. Brno určitě zasekané bude :( , to bude zase cesta dom....:roll .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Bohouš

No my tam pojedeme až docela v podvečer, takže to už by to zasekané být nemělo......:myslim

Jinak samozřejmě děkuji za letecké snímky :super ale nevím jestli si troufnu to střelit někam na nějakou Veselku atd....

Tak záleží, kdy chcete dorazit, ale tak do 18hod. Brno určitě zasekané bude :( , to bude zase cesta dom....:roll .

Aluš, v pohodě, já myslím, že nás Pražky žádná kolona nemůže vyvést z míry ... :nevim Bohužel je to zde na denním pořádku a to, čemu vy řeknete kolona, tak je pro nás ve špičce průjezdná Praha na stupni dejmetomu třeba č.3 ...

p.s: včera jsem jel do Práce 1,5 hodiny 13km ... :bojim (zkoušel to po spojce, centrem ...) HRŮZA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Bohouš

No my tam pojedeme až docela v podvečer, takže to už by to zasekané být nemělo......:myslim

Jinak samozřejmě děkuji za letecké snímky :super ale nevím jestli si troufnu to střelit někam na nějakou Veselku atd....

Tak záleží, kdy chcete dorazit, ale tak do 18hod. Brno určitě zasekané bude :( , to bude zase cesta dom....:roll .

Aluš, v pohodě, já myslím, že nás Pražky žádná kolona nemůže vyvést z míry ... :nevim Bohužel je to zde na denním pořádku a to, čemu vy řeknete kolona, tak je pro nás ve špičce průjezdná Praha na stupni dejmetomu třeba č.3 ...

p.s: včera jsem jel do Práce 1,5 hodiny 13km ... :bojim (zkoušel to po spojce, centrem ...) HRŮZA

To je jasné, že je to u vás v Praze daleko horší, jen jsem prostě tak upozorňovala s dobrým úmyslem :aut:P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...