Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD


27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD  

  1. 1. 27. PRIGLSRAZ 19.4.2007 V 17,30 HOD


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nazdárek Brňáci a okolňáci.

Tak Vás všechny zvu na 19.4. na tradiční sraz na tradičním místě s novou tradicí.

Po zkušenostech s nehoráznou žranicí na posledním srazu z "firemních" peněz P-C si myslím, že ji můžeme zopakovat i tento a další srazy, ale již ze svých peněz. Proto prosím ty, co budou chtít tento termín ještě jednou tu pečenou kýtu, tak "hlasujte" v anketě (uzavírá se 16.4. v 10,00 hod), ať vím, kolik porcí mám objednat. Předpokládaná cena jedné porce je 80,-. Salónek zajistím....

Těší se na hojnou účast Váš Autoškolič Dodo :papa

[upravil dne 3/4/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo jelikož jsi takový všeznalý mám na tebe dotaz.Objednal jsem si v neděli na E-shopu nějaké předměty.Bylo tam psáno že obdržím potvrzovací imail a potom zaplatit.Dosud jsem žádné potvrzení objednávky nedostal.Rád bych to zaplatil.Mám ještě čekat?nebo tu požadovanou částku převodem uhradit?díky za radu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Dodo jelikož jsi takový všeznalý mám na tebe dotaz.Objednal jsem si v neděli na E-shopu nějaké předměty.Bylo tam psáno že obdržím potvrzovací imail a potom zaplatit.Dosud jsem žádné potvrzení objednávky nedostal.Rád bych to zaplatil.Mám ještě čekat?nebo tu požadovanou částku převodem uhradit?díky za radu.:myslim

Já a všeznalý? Děkuju za lichotku, ale v tomto ti opravdu nepomůžu. E-shop má na starost Medvěd, kdyžtak směruj tento dotaz přímo na něho... Jak bude moct 100% odpoví. :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Tak to je škoda,že se neukážeš.Užij si to ve Francii a uvidíme se na Křivoklátě!:papa

Jasně,pěkně se tam napráskejte i za mě!!!:superNa Křivoklát si cestu nenechám ničím překazit,takže zřejmě až tam:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...