Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kryty prahů


Brandy

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

A neodlepí se to??:myslim

To sotva, zkoušel jsi někdy odlepit oboustrannou pásku 3M z odmaštěného povrchu. Mám strach že kdybych to chtěl někdy sundat tak zničím ten plech nebo odloupnu lak;)

Tak to jsem nezkoušel:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Georginho_cz406

Taky bych chtěl - koberečky i ty prahy. Prahy mám nalepovací, nekde z tunngu koupené. Ale není to jaksi ono. Ono nerez je nerez. Je to nerez nee? Nepoškrábou se časem?

Nerez to je, ale pokud ti na něj bude někdo šlapat tak se poškrábe, je fakt že na prahy se normálně nešlape, ale znáš to,no. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si tiež myslim, že by sa to nemalo nejak poškrabať - veď nikdy na prah nešľapeš a aj keď trocha šuchneš pätou pri vystupovaní, tak nejak zničiť by sa to nemalo. Vyzerá to super, asi sa budem chcieť po Vás opakovať!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás trochu zklamu, ono na to nešlapeš, to je fakt, ale když ti někdo vezme botou od písku při vystupování tak to tam vidět je, s tím nic nenaděláš no, ale na druhou stranu od toho tam ty kryty vlastně jsou.

Tohle udělal muj mladej asi tyden po tom co jsem to dal na auto:(

post-0-14109596189901_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

já mám asi 30cm odchlípnutou tu těsnící gumu na prahu, neřešil jste to někdo jak to opravit? Já to lepil,ale nedrží to vůbec :myslim

to jako ze mas rozlamane ty cudliky, co to tesneni drzi, tak si je kup novy v peugeotu, stoji asi 2Kc jeden, katalogovy cislo jsem sem kdysi psal, ale kdyz prijdes a vysvetlis jim to, tak si to najdou v katalogu u nich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: kajvet

já mám asi 30cm odchlípnutou tu těsnící gumu na prahu, neřešil jste to někdo jak to opravit? Já to lepil,ale nedrží to vůbec :myslim

to jako ze mas rozlamane ty cudliky, co to tesneni drzi, tak si je kup novy v peugeotu, stoji asi 2Kc jeden, katalogovy cislo jsem sem kdysi psal, ale kdyz prijdes a vysvetlis jim to, tak si to najdou v katalogu u nich
Jj, já je taky dával, byly utrhaný, zajímavý je že jen na straně spolujezdce:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Taky mám mrzáky uthané a guma se tam plandá jak chce. Jen nevím jak vyndat ty staré plasty z prahu. Když je chytím do kleští, tak se rozpadnou :-) Asi jsou zkřehlé stářím. A že bych chtěl vozit v prahu zapadlé kusy plastu, tak to teda nechci :-) Nemáte na to někdo nějakou fintu?

No ono ti nezbyde než to tam nechat, jsou to jen malý kousky. Předpokládám že párat prahy kvůli tomu nebudeš:D

[upravil dne 16/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...