Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodam orig. radio s kazetakem z 307


destiny

Recommended Posts

Prodam originalni radio s kazetakem z peugeota 307 vcetne ovladani pod volantem. Je naprosto neposkozene a plne funkcni. Na cene se dohodneme. Podle ceniku stoji 12.000,- radio a asi 1.150,- ovladani pod volant. Takze bych se rad pohyboval alespon kolem desitky

za komplet. Pokud ma nekdo zajem, ozvete se na tel.: 737 239 884 nebo na mail 307@studiodestiny.com a domluvime se na nejake schudne ceste pro oba.

Diky, Destiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...

když se podíváš na datum příspěvku, tak už je to déle než rok stará záležitost. To rádio bylo skoro nové. Koupil jsem ho s autem a první co bylo, že jsem si chtěl udělat vlastní muziku. Kdyby sis do 307 nechal namontovat to originál radio+ovládání pod volant+repro, tak by to komplet stálo 13.500,- takže jsem za to chtěl 10.000,- s tím, že když se nikdo neozve, tak to sundám na 8.000,-.

Nakonec to dopadlo tak, že jsem to dal zpět přímo Peugeotu, který mi za to namontoval zamykání zpátečky a ještě nějaké další drobnosti. Spokojenost byla na obou stranách. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...