Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

UKRADENÁ 205 GTI


Bohouš

Recommended Posts

Tak mě právě kolega sdělil, že mu někdo ukradl auto pár dnů poté co ho vytáhl ze zimního spánku ze stodoly. Byla to má bývalá 205 GTI !!!!! viz. fota.

SPZ - 5A6 3728, zmizela na Jižním městě - kdyby jí někdo náhodou někde zahlédl tak kolega bude rád.

Poznávací znamení - na pár místech (u antény, pravý zadní blatník) jsem na ní šáhl sprejem a je to vidět. Od ostatních GTIček se lišila např. křídélkem nad zadním oknem, červené samolepky Gutmann na předních blatnících a onom křidélku, 120 mm nerezová koncovka výfuku. Jinak např. nerezové svody - ty se obzvláště špatně shání :myslim

To je tak nějak vše co mě v rychlosti napadá, ale stejně to auto už je někde rozebrané - chudinka a takový práce a peněz jsem v ní utopil :(:(

post-0-14109595461057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týývole - no, to je mi kolegy líto jako sviňa!!! Přeju GOOD luck ať ho najde (ikdyž tomu bohužel moc nevěřim).

OFFTOPIC: nemyslim si, že bude někde rozebraný na díly - to bych to spíš typnul na nějaký mlaďase, co se chtěli projed v pěkný a rychlý káře ... :grr:grr

ps: kde na jižňáku???

[upravil dne 2/4/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jižní město je tím pověstné. Tvé bývalé GTi znám moc obře, kdych ho někde viděl ozvu se. Můj tip je bývalý vojenský prostor v okolí Dobříše. Mám za to, že se tam rozebírají auta ve velkém a připravují pro další "trh". Tohle bylo ale asi na zakázku na konkrétní díly. Bohužel garáží kolem Prahy je až příliš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: vector

Bohužel garáží kolem Prahy je až příliš.

Jj asi tak nějak. Ono popravdě řečeno, pro mě to je jen dobře - nebude žádná reklamace, ale opravdu to kolegovi nepřeju. :nevim:nevim

Tak se rovnou přiznej... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MPavel - jako fakt jí nemám ;)

John - taky si myslím, že v tomto případě rčení - pod svícnem je největší tma - platit nebude :nevim

Vertex - myslím, že až takhle daleko nedojela.....ale já ty svody poznám a jakmile uvidím GTI, tak se ohýbám pod auto, aspoň budu mít pohyb :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: vector

Bohužel garáží kolem Prahy je až příliš.

Jj asi tak nějak. Ono popravdě řečeno, pro mě to je jen dobře - nebude žádná reklamace, ale opravdu to kolegovi nepřeju. :nevim:nevim

Aespoň seš upřímnej člověk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...