Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 radio


Guest klm306

Recommended Posts

zaujima ma ci mozem vymenit original radio clarion za druje (tiez) original radio ale tie ktore sa vyrabali do 306tiek a mali CD prehravac. nevem jaka to bola znacka.

bude mi fungovat ovladanie pod volantom???

zarovem sa pytam kto ma take radio na predaj??? kupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chechet - porad lepsie riesenie este rozmyslam ze kupim nejake sony radio ktore ma tiez ovladanie pri volante a komplet to prerobim ale prva varianta sa mi zda jednoduhsia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

ja tam kuprikladu mel na kazety..nelibi se mi to ze je to mrtvy medium

i kdybych tam mel na CD tak to predelam protoze co neumi mp3 je taky mrtvy stroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Bola tu debata o radii Pioneer DEH-P4900IB ten ma mat vraj pripojenie pre original ovladanie pod volantom a dokonca aj výstup na externý displej v aute a aj IR dialkové ovladanie v cene a podpora zbernice IP Bus (ovládánie CD/DVD changer, TV, iPod, USB, Bluetooth) a cena 5990Kč všetko v jednom.

Ma s tymto typom niekto skusenosti, funguje pri nom ovladanie pod volantom, kt. je pre origos radio Clarion?

Co tie redukcie, nevyzera to bez nich dako divoko. Nema niekto foto vymeneneho radia v 306? Kazdy hovori o typoch, no nik neprida svoje nazorne foto.:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda sem s tím rádiem uplně spokojený. Měl sem v golfu rádio na mp3 panasonic, barevný displej, DO atd..., ale stejně sem došel k závěru, že to nepotřebuju, protože povětšinou mi hraje radio a stejně sem měl plný kastlík CD s mp3 a to mi nepřijde vhodné medium do auta. V 306 nechám origo clarion na kazetu. Hraje dost pěkně, rádio má RDS a paměti, displej mi netáhne oči, pěkně pasuje do palubovky, ovladač pod volantem plně funkční a v kastlíku je pro případ špatného signálu nachystaný kazetový adaptér a MP3 přehrávač. Jediné co mi snad chybí je cd vstup, aby tam nemusel být ten adaptér, ale dá se to i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MiškovičAndrej

Bola tu debata o radii Pioneer DEH-P4900IB ten ma mat vraj pripojenie pre original ovladanie pod volantom a dokonca aj výstup na externý displej v aute a aj IR dialkové ovladanie v cene a podpora zbernice IP Bus (ovládánie CD/DVD changer, TV, iPod, USB, Bluetooth) a cena 5990Kč všetko v jednom.

Ma s tymto typom niekto skusenosti, funguje pri nom ovladanie pod volantom, kt. je pre origos radio Clarion?

Co tie redukcie, nevyzera to bez nich dako divoko. Nema niekto foto vymeneneho radia v 306? Kazdy hovori o typoch, no nik neprida svoje nazorne foto.:grr:grr

Tady máš foto z mojeho auta.Je tam radio JVC za 3000kč a hraje jak urvané:super.Je to trochu jako pěst na oko,:oale je mi to jedno. Myslím si,že stejně klasickým cd přehrávačům pomalu odzvonilo,ale to je můj nazor.Cd-čka jsou velké a mají malou kapacitu:(.Uplně by stačil display a sloty na pamětové karty a USB vstup nic víc.Ale jestli se ti líbí tak si ho kup.

[upravil dne 27/2/08 Davidf]

[upravil dne 27/2/08 Davidf]

post-0-14109599199103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už psal někdo výše, krásně pasuje do panelu, barva podsvícení je příjemná a má veškeré vybavení, které využiju, ba naopak většinu stejně nevyužívám. Mám na CD, ale můžu říct že je stejně v autě neposlouchám, málokdy. Když mám zapnuté rádio, jsem jakoby spojen s okolním světem. Navíc hlasitost nějak nevyužívám, nesnesu když kvůli rachotu neslyším auto a okolí, nechápu jak někteří jezdí a duní to 50 od auta, pak nemůžou reagovat na provoz a výsledkem jsou ty bouračky co vidíme v TV.

[upravil dne 27.2.2008 vitin]

post-0-14109599200068_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych volil úplně jiné radio než sériové už z důvodu kvality zvuku tak i čtení cd/mp3

Osobní výběr dle kvality

1. Alpine CDE-9881RB

http://www.hificar.cz/autoradio/alpine-cde-9881rb.html

2. Kenwood KDC-W4537UAY

http://www.hificar.cz/autoradio/kenwood-kdc-w4537uay.html

3. Pioneer DEH-P4900IB - již výše avizované

http://www.hificar.cz/autoradio/pioneer-deh-p4900ib.html

4. Panasonic CQ-C5355N

http://www.hificar.cz/autoradio/panasonic-cq-c5355n.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Jak už psal někdo výše, krásně pasuje do panelu, barva podsvícení je příjemná a má veškeré vybavení, které využiju, ba naopak většinu stejně nevyužívám. Mám na CD, ale můžu říct že je stejně v autě neposlouchám, málokdy. Když mám zapnuté rádio, jsem jakoby spojen s okolním světem. Navíc hlasitost nějak nevyužívám, nesnesu když kvůli rachotu neslyším auto a okolí, nechápu jak někteří jezdí a duní to 50 od auta, pak nemůžou reagovat na provoz a výsledkem jsou ty bouračky co vidíme v TV.

[upravil dne 27.2.2008 vitin]

Osobně s tebou nemohu souhlasit :D jelikož mi řekni jak reaguje hluchý člověk co řídí auto na okolí ? Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že když jsem jezdil s hlasitou hudbou naučil jsem se lépe vnímat okolí ... tím mám namysli, že více sleduješ zrcátka atd atd je to těžko vysvětlit, ale jednoznačně bych nestal za tím, že člověk není schopen reagovat. Je to můj osobní názor a záleží taky na řidiči :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: vitin

Jak už psal někdo výše, krásně pasuje do panelu, barva podsvícení je příjemná a má veškeré vybavení, které využiju, ba naopak většinu stejně nevyužívám. Mám na CD, ale můžu říct že je stejně v autě neposlouchám, málokdy. Když mám zapnuté rádio, jsem jakoby spojen s okolním světem. Navíc hlasitost nějak nevyužívám, nesnesu když kvůli rachotu neslyším auto a okolí, nechápu jak někteří jezdí a duní to 50 od auta, pak nemůžou reagovat na provoz a výsledkem jsou ty bouračky co vidíme v TV.

[upravil dne 27.2.2008 vitin]

Osobně s tebou nemohu souhlasit :D jelikož mi řekni jak reaguje hluchý člověk co řídí auto na okolí ? Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že když jsem jezdil s hlasitou hudbou naučil jsem se lépe vnímat okolí ... tím mám namysli, že více sleduješ zrcátka atd atd je to těžko vysvětlit, ale jednoznačně bych nestal za tím, že člověk není schopen reagovat. Je to můj osobní názor a záleží taky na řidiči :super

Souhlas,vzadu mám tubu,zesilovač a rad si to dám někdy hodně nahlas a daleko více sleduji zrcátka,ale jsou řidiči kteří ani neví,na co tam jsou.:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: vitin

Jak už psal někdo výše, krásně pasuje do panelu, barva podsvícení je příjemná a má veškeré vybavení, které využiju, ba naopak většinu stejně nevyužívám. Mám na CD, ale můžu říct že je stejně v autě neposlouchám, málokdy. Když mám zapnuté rádio, jsem jakoby spojen s okolním světem. Navíc hlasitost nějak nevyužívám, nesnesu když kvůli rachotu neslyším auto a okolí, nechápu jak někteří jezdí a duní to 50 od auta, pak nemůžou reagovat na provoz a výsledkem jsou ty bouračky co vidíme v TV.

[upravil dne 27.2.2008 vitin]

Osobně s tebou nemohu souhlasit :D jelikož mi řekni jak reaguje hluchý člověk co řídí auto na okolí ? Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že když jsem jezdil s hlasitou hudbou naučil jsem se lépe vnímat okolí ... tím mám namysli, že více sleduješ zrcátka atd atd je to těžko vysvětlit, ale jednoznačně bych nestal za tím, že člověk není schopen reagovat. Je to můj osobní názor a záleží taky na řidiči :super

Souhlas,vzadu mám tubu,zesilovač a rad si to dám někdy hodně nahlas a daleko více sleduji zrcátka,ale jsou řidiči kteří ani neví,na co tam jsou.:grr:grr

Mám odježděných 12 let na kamionu a autobusu, ale na tu hudbu bych si nezvykl. Ale to je na člověku, nepouštím si ji nahlas ani doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: Davidf

Původně zaslal: Creams

Původně zaslal: vitin

Jak už psal někdo výše, krásně pasuje do panelu, barva podsvícení je příjemná a má veškeré vybavení, které využiju, ba naopak většinu stejně nevyužívám. Mám na CD, ale můžu říct že je stejně v autě neposlouchám, málokdy. Když mám zapnuté rádio, jsem jakoby spojen s okolním světem. Navíc hlasitost nějak nevyužívám, nesnesu když kvůli rachotu neslyším auto a okolí, nechápu jak někteří jezdí a duní to 50 od auta, pak nemůžou reagovat na provoz a výsledkem jsou ty bouračky co vidíme v TV.

[upravil dne 27.2.2008 vitin]

Osobně s tebou nemohu souhlasit :D jelikož mi řekni jak reaguje hluchý člověk co řídí auto na okolí ? Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že když jsem jezdil s hlasitou hudbou naučil jsem se lépe vnímat okolí ... tím mám namysli, že více sleduješ zrcátka atd atd je to těžko vysvětlit, ale jednoznačně bych nestal za tím, že člověk není schopen reagovat. Je to můj osobní názor a záleží taky na řidiči :super

Souhlas,vzadu mám tubu,zesilovač a rad si to dám někdy hodně nahlas a daleko více sleduji zrcátka,ale jsou řidiči kteří ani neví,na co tam jsou.:grr:grr

Mám odježděných 12 let na kamionu a autobusu, ale na tu hudbu bych si nezvykl. Ale to je na člověku, nepouštím si ji nahlas ani doma.

Přesně však o tom to je jsi sám profesionálni řidič a víš co ti vyhovuje. Hlasita hudbá některé lidi hodně hecuje a pak jezdí jak idioti a jsou bezohlední, ale není tomu tak u každého právě, že když mám hudbu nahlas .o) tak tím pomaleji se mi chce jezdit :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych nemohl řídit a mít radio moc nahlas delší dobu, někdy si třeba rádio hodně zesílím, ale někde ve velkém provozu by mne to asi trochu rozptylovalo. Jinak mám origo rádio clarion, origo 4x repro a hraje na můj vkus dostatečně luxusně a po zkušenostech, kdy sem měl radio s mp3 a vším možný včetně DO a barevného grafického displeje, sem rád, že mám tohle, uvědomil sem si, že blikající barevná hudba v autě nemá co dělat, jenom to unavuje oči. Ale jenom můj názor. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO určitě s tím radiem máš pravdu. Proto radio Alpine, nebo kenwood kde najdeš kvalitu zvuku :roker ! Je to taky o tom jak je člověk zvyklej to těžko každý člověk je jiný. Osobně v autě teď mám seriové přední repro a vzadu ovály Powerbass a hrají hodně luxusně, ale už tady mám vedle pc ležet JBL zesik a woofer Rainbow Hammer 10\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...