Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ulozeni tlumicu


fEdeS

Recommended Posts

Hoj,potrebuju poradit, jestli se da samostane sehnat gumovy silenblok, ktery je nad loziskem v ulozeni prednich tlumicu. Vsude maj tu gumu jen v sade s loziskem a hornim plechem a to ja uz mam. Takze estli nekdo nevi, jak a kde to sehnat novy a samostatne tak dik moc.....fds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Merkurku ty ložiska jsem kupoval v Auto Kelly a stály okolo 700,- i s tím pouzdrem/ ks. Kdyžtak se pokusím vyhrabat fakturu a napíšu to přesně.

Odpovím si sám na otázku kolik stojí silentblok pod matkou uchycení tlumiče v Autobenexu: 480,- s daní; u Peugeotu 430,- , takže není co řešit do Sokolova pro originál to mám blíž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO, lozisko jsem koupil zhruba za 566,- obe a to v P&P autodíly na praze 10. Silentblok tlumice v podbehu (janhercik jo je to vona)jsem koupil za 350,- autobenex v Lahovicich na P 5. V peugeotu mi rekli, ze samotnej ten silentblok neprodavaj...komplet i s loziskem byl snad za 1500 na jednu stranu...

2 janhercik... kdyz povolis matku a zvednes to, tak ti ta pistnice zajede dovnitr a kdyz nemas stahovak pruzin, tak se tezko trefis zpatky, bez stahovaku ani lozisko ani tu gumu nevymenis....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...