Přejít na obsah
fEdeS

ulozeni tlumicu

Recommended Posts

Hoj,potrebuju poradit, jestli se da samostane sehnat gumovy silenblok, ktery je nad loziskem v ulozeni prednich tlumicu. Vsude maj tu gumu jen v sade s loziskem a hornim plechem a to ja uz mam. Takze estli nekdo nevi, jak a kde to sehnat novy a samostatne tak dik moc.....fds

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ja to dělal a koupil sem jen samostatný ložisko tak snad pude jen silenblok ale zkus se zeptat v servisu je možný že v prodejně nahradních dílů to maj jen v sadách :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

fEdeS, na kolik přišli ty silentbloky (je to ta velká na spodku pogumovaná podložka pod matkou uchycující vršek tlumiče?) u Benexu? Peugeot za ně chce 354,- bez daně /ks. A co montáž, nehrozí něco po demontování té matky ?

Díky za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Merkurku ty ložiska jsem kupoval v Auto Kelly a stály okolo 700,- i s tím pouzdrem/ ks. Kdyžtak se pokusím vyhrabat fakturu a napíšu to přesně.

Odpovím si sám na otázku kolik stojí silentblok pod matkou uchycení tlumiče v Autobenexu: 480,- s daní; u Peugeotu 430,- , takže není co řešit do Sokolova pro originál to mám blíž.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

NO, lozisko jsem koupil zhruba za 566,- obe a to v P&P autodíly na praze 10. Silentblok tlumice v podbehu (janhercik jo je to vona)jsem koupil za 350,- autobenex v Lahovicich na P 5. V peugeotu mi rekli, ze samotnej ten silentblok neprodavaj...komplet i s loziskem byl snad za 1500 na jednu stranu...

2 janhercik... kdyz povolis matku a zvednes to, tak ti ta pistnice zajede dovnitr a kdyz nemas stahovak pruzin, tak se tezko trefis zpatky, bez stahovaku ani lozisko ani tu gumu nevymenis....:-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

PRAHA 5 - Lahovičky, Na Staré 37

Tel.: +420 257 941 054

Mobil: +420 724 023 042

Obch. poradce: +420 602 222 643

Vedoucí: Pavel Večeř

praha5@autobenex.cz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku