Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodam S16


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: orgacek

Ty jo, mít ty peníze tak jdu do toho hned. Jenze mam ještě 2 splátky na svou 306-ku. Hodně zdaru při prodeji, jdu si vsadit sportku, třeba to vyjde:cool:

pozde, sportka uz se dneska losovala ;) a ja na to fakt specham :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: orgacek

Ty jo, mít ty peníze tak jdu do toho hned. Jenze mam ještě 2 splátky na svou 306-ku. Hodně zdaru při prodeji, jdu si vsadit sportku, třeba to vyjde:cool:

pozde, sportka uz se dneska losovala ;) a ja na to fakt specham :papa

A copak sis koupil? Rozumel jsem Fabku nebo TT? Nebo neco jineho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr, počítám, že jsi z Prahy.

To se nám hodí, žena tam jede zítra na služebku a nějak jí to časově nevycházelo zpátky na Pendolíno, tak se sveze S16kou.

Bude mít radost, jako dárek ke kulatým narozeninám to je kucí dobrý, ne? Pořád mi brečí, jakýma plečkama to jezdíme a vzpomíná na 205 GTi, tak se jí to aspoň pohojí... Tak kdy a kde dojde k předání? :cool:;)

PS: kola mi prosím ještě schovej, počítám, že se tam všechny nevejdou, vyzvednu je do konce týdne. Díky

PS2: nebo vyměním za Parnera, příp. Kangooše. Ať nežeru, budu tratit, ale dám Ti to bez doplatku :roker

[upravil dne 1/4/07 jbily]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňo, já mám teďkom měsíc novou Fábku combi s výbavou kromě klimy snad všechno a můžu teda říct, že je to naprosto super auto. Jako vlastní auto bych se rozmýšlel už i mezi Fábií. A řeči, že 1.2 nejede jsou nesmysly. Proti 1.4 ve 106 asi 30x líp, za cenu nižší nebo stejné spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a prvni cenu (lizatko) vyhrava.... chvilka napeti....

Medved, ktery mi psal asi 30vterin po zverejneni ze je to dobry april :D

dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava

Vector

za dovedeni aprilu k dokonalosti tim, ze mi cestou do Stromovky hodil za sterac ceduli s napisem Prodam, 80.000, Specha, tel xxxxxxxxx

dalsi cenu (fidorka, druh dle libosti) ziskava

Kurt

za uzasny vykon admina, kdyz tento thread presunul do BAZARU po minute od postnuti me recnicke prosby s zadosti o presun (jak ty to delas, kurte??? rychlejsi nez stin :D )

ceny utechy ziskavaji dva nejmenovani clenove klubu, kteri mi volali nebo psali na icq a chteli auto koupit

na vyber je opet znama Fidorka dle chuti :)

ceny jsou k vyzvednuti na srazu na Dzbane a/nebo Krivoklate, pripadne u me osobne ;)

dekuji ostatnim, kteri me znaji az moc dobre a odhalili pointu okamzite, ze to sem hned neprasknuli a doprali mi trosku te skodolibe radosti :D

a pro ostatni - toto auto skutecne neni na prodej, kdo me zna vi, ze momentalne neni na trhu nic, co by mi vyhovovalo vic nez tohle. A kdyby bylo na prodej, urcite ne za tuto cenu, za kterou se v bazarech vyskytuji 306 verze vrak :papa

Fabii skutecne nepovazuji za rodinny vuz, mel jsem moznost jet v jedne v sobotu (seriovka 1.2HTP) a presvedcila me, ze ma snizena 306 na 17" kolech fakt neni tvrde auto, protoze jsem citil kazdou dlazebni kostku... jeste tak Subaru Impreza v kombiku a 300kW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...