Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio


Dohnyc

Recommended Posts

Zdravím,mám na Vás prosbu,mám peugeot 206SW r.v.2007 mám tam neoriginální rádio Clarion,chtěl bych ho zapojit tak aby se mi zapnulo při zapnutí klíčku a aby mi fungovalo ztlumení při rozsvícených světlech v servisu mi tvrdí že to není možné,tak jestli to tak někdo máte tak prosím o radu...Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dohnyc

Zdravím,mám na Vás prosbu,mám peugeot 206SW r.v.2007 mám tam neoriginální rádio Clarion,chtěl bych ho zapojit tak aby se mi zapnulo při zapnutí klíčku a aby mi fungovalo ztlumení při rozsvícených světlech v servisu mi tvrdí že to není možné,tak jestli to tak někdo máte tak prosím o radu...Díky

Zapínání s klíčkem ti pujde, to je dáno zapojením na iso konektoru, ale ztlumení osvětlení se světly nepujde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dohnyc

To mi právě nejde zapíná se mi to jakmile se mi aktivuje počítač v autě,ztlumovalo se mi to jenom když jsem vyndal tu propoj,ale zase mi nedrželo paměť

Zkus hledání, je tu někde obrazek zapojení ISO. dej do hledání ISO, 100% najdeš dost rad a obrazku zapojení;)

EDIT: tady ho máš

#157609

[upravil dne 31/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dohnyc

Takže by stačilo přepojit ten jeden konektor na tý propoji a bude to fungovat? koukal jsem že tam jsou jenom nastrkávací

Jo mělo by to tak jit udělat, hlavně to zkontroluj aby to sedělo i na radiu, někdy se stava že radio má jiný zapojení, tak aby něco neodešlo. na radiu by mělo byt nalepeny schema s popisem barev drátů. Koukni třeba i sem http://www.najdiservis.cz/navod.htm?clid=4569&strana=1&hledat=.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...