Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svetla predni 306


Ohryy

Recommended Posts

Zdravim,chcem se poradit,zvazuji o koupi novych svetel na 306,mam model 98,ale neni tem jeste cira optika,tak jsem nerozhodnej,cco tam dat? V kazdem pripade chci do toho xenony,ale nevim jestli tam dat cirou optiku a nebo uz nejake oci? nevite o nejakych peknych kouskach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Ja bych sel do tech co maji po strane jeste ty 3 led diody to je mazec ale furt sem nezjistil jestli to ma xenonovou cocku a dela to ten efekt menici se barvy pri ruznym sklonu auta , a nebo to sviti vylozene jen bile :myslim:D

zadnou xenonovou cocku to nema,pokud do toho das obyc zarovku bude to svitit uplne normalne!!pokud si ovsem koupis lepsi zarovky tak to ty barvy bude menit jak rikas!ale utrpis na tom leda ty,pac kdyz je tma nebo prsi je prdlajs videt!da se to vykompenzovat ze je das vejs,ale to zase budes oslnovat!nebo ti nekdo doporuci nejaky fajn zarovky,ja sem na zadne jeste nenarazil,nejlepsi by bylo sehnat primo xenony,ale davat 3000 a vice za zarovky se mi fakt nechce!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kazdopadne,ted mam svetla dole,a chci vyresit nejak jinak ty krouzky,origo tam jsou takovy divny diody ktery nejsou za svetla vubec videt a chtel bych to nejak poresit,aby to svitilo jako to sviti bavorakam!!nevite jak to maj udelany???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...