Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vadný tachometr


mifa

Recommended Posts

Palubka proletována,čidlo odzkoušeno z jiného auta,a stejně tachometr nemaká,nevíte někdo,jaké proudy mají být na těch 3 drátech z čidla?A pak do které svorkovnice na palubce je zapojený tachometr, a ketré jsou to dráty na svorkovnici?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dratech cidla je +12V - pin1, zem - pin2 , a signal - pin3 , signal ma pravouhly prubeh, tusim ze 0,8V je spodni hodnota a 9V horni hodnota ( ty hodnoty nejsou presny, mam to ted jen z hlavy ) Pocet impulsu za cas se pak prepocitava na rychlost

U noveho modelu jde pak signal do jednotky BSI a tak posila data do budiku, takze zezadu budiku ten drat od cidla nenajdes, to jen v pripade stareho modelu.

BTW proc mas tenhle dotaz v sekci 306, kdyz mas novej model 406 ?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

na dratech cidla je +12V - pin1, zem - pin2 , a signal - pin3 , signal ma pravouhly prubeh, tusim ze 0,8V je spodni hodnota a 9V horni hodnota ( ty hodnoty nejsou presny, mam to ted jen z hlavy ) Pocet impulsu za cas se pak prepocitava na rychlost

U noveho modelu jde pak signal do jednotky BSI a tak posila data do budiku, takze zezadu budiku ten drat od cidla nenajdes, to jen v pripade stareho modelu.

BTW proc mas tenhle dotaz v sekci 306, kdyz mas novej model 406 ?:myslim

Tak to je můj neznalostní problém,já zapoměl,udat,že je to na 306.Kámoš koupil 306 rok 98 1.4 a já mám 406 a pomáháme si navzájem radou i rukou:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...