Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Střední morava podruhé. 12. 5. 2007 14:00 Hradisko


Escaper

Recommended Posts

Původně zaslal: Escaper

No na bowlu jo, tam dokonce odnesou rozpite pivo, tak sou rychli ze ani necekaji nez to dopijes ;), ale nahore v restauraci to byla hruza.

Nevis o necem kde by se dalo zaparkovit vicero auti a nekam jit?

Abych pravdu rekl tak pokud nekde u centra tak velke parkoviste je u trznice jak stojej autobusy a o vikendu je tam stani zadara a hlavne tam nikdo k poledni nebyva a nebo u billy tusim od 6 zadara velke parkoviste ono zalezi kam by se slo ale myslim ze kolem centra je hodne podniku kam zajit na bowl bud ten best a nebo atlant a hospody? tak tech je mraky nej je asi drapal ale tam byva o vikendu plno leda se nejak na necem domluvit a nahodit nekde rezervaci....

jinak vecer po sleze se da parit kdekoliv dobre je v centru Varna a mimo centrum TIMPO (faustuv dum) jinak znam v Olmiku vsechny parby takze staci se zeptat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Escaper: To víš,že se mě tam líbilo,ale to vstávání bylo dost hrozný.Stejně je asi Tommy pryč tak by nebylo kde přenocovat!

No to prenocovani musime jeste u nekoho poresit, u me by to asi slo ale ja nejsem z olomouce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Já mám státnice v květnu ale možná dorazím,snad už se neučíš??:D

ne, neučím, ale mám toho teď strašně moc, firma, škola... nějak to nedávám :( možná na odreagování přijedu... uvidím jak se vyspím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

ne, neučím, ale mám toho teď strašně moc, firma, škola... nějak to nedávám :( možná na odreagování přijedu... uvidím jak se vyspím ;)

doufam ze se vyspis dobre, tvuj krasavec by nemel chybet :papa

[upravil dne 3-4-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Program:

14:00 - příjezd na oblíbenmou plochu u klášterního hradiska (tam jako minule) určitě nemůžeme vynechat slalom či jinou jízdu zručnosti na čas.

Odpoledne predpokladám kolem šesté (leda by byla zase někomu zima, tak dřív) se přesuneme pod střechu někam, to

ještě zjistím a zajistím.

Jestli má někdo nějaké speciální přání co se týká výběru jídla pití nebo soutěže můžem přizpůsobit (pokud to nebude ostatním vadit)

[upravil dne 9-4-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Escaper

Trundiku Trundiku

Co nam to delas. vitat budete cely den?

to ne, ale je to tuším ve dvě odpoledne, takže než si to odbydem a přijdeme domů, budou tak 4 hodiny. Než bych dojel do OL, bude tak 5 hodin.

no jestli je to na dve odpoledne tak je to blby no. I kdyz kdyby to byklo jako minule tak bys tam mohl byt jeste 12 hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...