Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozhodujem sa pre kupu P307


robozv

Recommended Posts

Ahojte Peugeotaci rozhodujem sa o kupu jazdenej P307 benzin chcel by som nejaku dobru radu od vas. Chcel by som Vase dotazy ohladom toho na co si dat pozor pri kupe na co sa zamerat. Mal by som zaujem 307 od roku 2003.

Dalej by som uvital nejake rady ohladom vyberu objemu uz som toho dost precital kade tade chcel by som vediet ci 1,4 55kw neni moc slaby na vahu auta a ako sa sprava pri zrychleni radsej by som volil 1,4 65kw alebo co hovorite na 1,6 80kw.

Najviac je v ponuke v bazaroch P307 1,6 ale ako citam tam je tiez vacsia spotreba (relativne) niekto uvadza 6,9 a zase niekto 8,5 priem. Jasne ze to zalezi od sposobu jazdy. Kazdy jazdi individualne. Ja by som ho vyuzival na jazdenie do prace cca 30km tam a spät. a po meste samozrejme. Nepotrebujem nejaku formulu ale sem tam treba zrychlit vsak to poznate.

Rad by som privital seriozne postrehy budem Vam vdacny a ak sa mi podary nejaky zaobstarat rad da pridam do partie Peugeotakov vopred dakujem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 je na moj vkus slaby ale zalezi vsak co od motora ocakavas. Je to spolahlivy motor, najcastejsi problem pri tychto motoroch bol zaneseny stvrty vstrekovac a zapalovacia rampa. 1.4 16V je na tom s vykonom lepsie i ked ja mam o vykone trosku ine predstavy :) Tam akurat zvykol byt problem s prednou lambda sondou, inak nic vazne. 1.6 16V je uz celkom dobry motor, ma aj silu ale dal by som si pozor na spotrebu oleja. A este 1.4 16V a 1.6 16V mali sem tam problem s hydraulickymi zdvihatkami. Viac ma momentalne nenapada. Prajem stastnu ruku pri vybere :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1,4 16V ..na normální ježděni na našich silnicích dostačující.Dojíždím týdně přes 150 km do práce.Spotřeba 6 litrů ,jezdím okolo stovky za hodinu.Pokud se týká výkonu jsem docela spokojený,ale problém mám zatím okolo vyskytujících se závad v prvním roku provozu...vydřené brzdové kotouče vzadu.nefungující brzdová světla atd..Ale naproti tomu velký prostor v aute..krásné svezení..atd..Nemyslím,že je to špatné auto,ale spíš je problém v lidech v servisech a jejich přístup..:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...