Sign in to follow this  
Followers 0
pavel626

kvalita výfuku

36 posts in this topic

pánové od jaké firmy jste použili výfuk na svého miláčka a jak jste s ním spokojeni popřípadě za jak dlouho se rozsypal či jak dlouho vydržel??? a který by jste doporučili??

BOSAL, POLMOSTROW,WALKER....atd.:roker

zadni dil Walker mi vydrzel od roku 2001 do prosince 2006 a to nebyl uplne novej, stredni dil mam doposud

[upravil dne 29/3/07 Ferry]

Walker o fous lepší a o fous dražší, než Bosal. Bosal je tak na dva roky....

Kup si treba ten nejlevnejsi a nech si to pohlinikovat! Oni ten vyfuk opiskujou a hned za cerstva to namoci do nejake te lazne... pak ten vyfuk vzdrzi vecnost! Dela mi to znamej nacerno,oficialne je to dost drahy,ale fakt stoji za to!!!:o

Původně zaslal: P607Olda

Domněnka: u benzínu výfuk spíš rezne zevnitř. Je správná? Jak je to u nafty?

Já bych spíš řekl, že je to naopak, protože benzín má vyšší teplotu výfukových plynů a dřív tak odstraní zkondenzovanou vlhkost. Pokud ale s autem jezdíš denně trasy do 10-15km, tak to nemá cenu řešit, protože tam ho prostě "nevysušíš"..

EDIT: K tématu: Tyll a Bosal nebrat, Walker dobrá volba :super

[upravil dne 30/3/2007 Dundee]

ja s nim jezdil na LPG, coz je v podstate jenom vodni para z vyfuku a fakt vydrzel vic jak tech 5 let, dostala ho az lonska dlouha zima a nasolene silnice

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: P607Olda

Domněnka: u benzínu výfuk spíš rezne zevnitř. Je správná? Jak je to u nafty?

Já bych spíš řekl, že je to naopak, protože benzín má vyšší teplotu výfukových plynů a dřív tak odstraní zkondenzovanou vlhkost. Pokud ale s autem jezdíš denně trasy do 10-15km, tak to nemá cenu řešit, protože tam ho prostě "nevysušíš"..

EDIT: K tématu: Tyll a Bosal nebrat, Walker dobrá volba :super

[upravil dne 30/3/2007 Dundee]

No a naftový saze Ti zevnitř zase celkem dobře konzervujou ... :D

Jinak myslim, že ohledně výfuků co člověk, to názor ... já měl na BXku bosal a spokojenost kvalita/cena/výdrž .... anebo si kup koncový díl LIGHTING a vydrží Ti déle, než auto ... :D a ani nebudeš potřebovat rádio ... :papa

Já měl na starý 306 zadní tlumič Starline z Autokelly a držel necelý 3 roky než jsem to auto prodal a to byl potom ještě v dobrým stavu. Jinak střed výfuku jsem měl do Walkera. Tak si vyber ;)

Já to teď taky řeším a zohledňuji nejen kvalitu(výrobce),ale i cenu (mám kat.u motoru,takže ceny jsou za krátkou a dlouhou trubku a konc.tlumič) a zjistil jsem že cena kompletu od Bosalu je 5.236,- a od Walkeru 3.725,- takže volím Walker :)

Původně zaslal: Miku

Dávám Bosalu maximálně 2 , nanejvýš 3 roky :grr

tento citát máš z filmu Pelíšky :

"Dávam Bolševikovi 2 nanejvýš 3 roky!" alebo nie???

Lebo ten citát je fakt fajn.

Alebo fakt ten Bosal vydrží tak málo.

Lebo otec ide kúpiť celý zadný tlmič a tu na fóre písali že Bosal je celkom dobrý v pomere kvalita/cena ale že vydrží len tak málo to potom si môže kúpiť aj v Polsku alebo z Polska dovezený.:myslim:myslim

jj, máš pravdu,není nad klasiku, jinak ty výfuky Bosal opravdu málo vydrží :nevim ale ta cena je nízká (na 405 mi vydržel opravdu necelé tři roky,zadní a prostřední díl stál dohromady i s novými objímkami a prací 2 100,-Kč v Polsku)

Mám koncovku Bosal, auto jsem koupil, nebyla rozhodně nová. Natřel jsem ji vypalovací silikonovou barvou (základ + vrchní barva) a je to 5 let a koncovka i celý výfuk beze změny od té doby a udá se že ještě nějakou dobu vydrží (podle stavu bych to viděl na dalších 5 let).

Máte někdo vyzkoušené ty Polmostrów ??? Ceny jsou fakt zajímavé.. Vyjde to skoro levněji, než ohýbat trubku.. :)