Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kroužek na levé přední rameno k ABS


Scratch

Recommended Posts

ahoj, nemáte, resp. nemůžete mi někdo poradit kde bych sehnal levý přední ozubený kroéužek na rameno k ABS? Prasknul mi a displej mi ukazuje, ze cely system brzd je rozbity. ABS nyní nefunguje a ja nechci kupovat a měnit celou poloosu. Díky za informace a tipy. Fakt uz nevim, kde to sehnat, protoze z vrakace to nechci, preci jen, jsou to brzdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem ten krouzek k abs sehnal, dalo to docela fusku na tu moji 406, 2,2 i. je mi fakt lito, ze se nikdo neozval aspon s posranou radou nebo napadem. kdyby to nekomu prasklo, tak jako me, tak si to sezente sami. nebo si zacalujte 15 000 za novou poloosu.:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, autum sice vubec nerozumim, ale u me to vetsinou funguje tak, ze se zeptam nejakyho svyho kamarada, a kdyz nevi, tak to hodim sem. Popravde jsem ocekaval aspon nejakou reakci, protoze nemuzu zrovna cekat dva mesice, kdyz mi to nebrzdi a potrebuju s tim jezdit. Z vrakace to bylo blbe napsany, melo to vyznit tak, ze z overenyho vrakace ano, jinak ne. Clenem jsem uz docela dlouho, cca rok, jen moc nepisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

tak uz jsem ten krouzek k abs sehnal, dalo to docela fusku na tu moji 406, 2,2 i. je mi fakt lito, ze se nikdo neozval aspon s posranou radou nebo napadem. kdyby to nekomu prasklo, tak jako me, tak si to sezente sami. nebo si zacalujte 15 000 za novou poloosu.:xvul

A kde jsi to sehnal? Na vrakovišti a za kolik??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

ahoj, nemáte, resp. nemůžete mi někdo poradit kde bych sehnal levý přední ozubený kroéužek na rameno k ABS? Prasknul mi a displej mi ukazuje, ze cely system brzd je rozbity. ABS nyní nefunguje a ja nechci kupovat a měnit celou poloosu. Díky za informace a tipy. Fakt uz nevim, kde to sehnat, protoze z vrakace to nechci, preci jen, jsou to brzdy

Servus,

tak vidím, že si tu už zohnal, ale keď si to zháňal, si tu mohol hodiť foto čo zháňaš, veď mobil máš nie? mohol si to odfotiť a zavesiť potom by sa to ľahšie dohodilo, lebo nie každému musí byť jasné čo to malo byť. Inak bol by som ti dal číslo na kamoša ten ich má celkom dosť mne dnes níhodou ostalo 29 zubové ale dozadu na hdi. Lebo som potreboval 48 zubové. tak čau:papa

P.S. Verím ti že keď sa nikto neozve že to nasere ale keď je zlý popis tak zle radí.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch:

To víš, že každý zná aspoň dva způsoby, jak vyřešit kroužek ABS, ale zlí pežoťáci neporadí a neporadí:aut.

Např. moje dvě rady:

a) prasklý kroužek navařit zpět

b) vyrobit nový kroužek na soustruhu

Řešení: a) je správně :D (jezdil jsem tak asi 20 t km, pak jsem měnil poloosu, klepala už dávno předtím)

Tuto radu jsem ti dříve nepsal, protože jsi zřejmě kroužek ztratil. Na mém autě praskl, ale byl tam a toto pomohlo.

Prozraď, jak jsi kroužek sehnal, ať se dozvíme, jak měla znít ta správná rada.

[upravil dne 7.4.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

[ale zlí pežoťáci neporadí a neporadí:aut.

[upravil dne 7.4.2007 P607Olda]

nevím ale myslím že jsi některé na******

každý nemá soustruh či dílnu a pokud opravy řeší nakoleně tak jen orginál či vrakoviště a to vrakoviště on nechtěl tak nevím:myslim:myslim:myslim

Hluboce se omlouvám, jestli jsem někoho na******. Myslel jsem to ironicky, protože rozumná rada podle mne neexistovala.

Myslel jsem to žertem, jako příklad nereálné rady, proto jsem použil smajlík.

PS: tuto omluvu myslím vážně, ne žertem. Proto nyní nepoužívám smajlíky.

PPS: pežoťáci jsou hodní.

PPPS: ta rada se soustruhem je opravdu na ****, protože vyrábět nějakých 22 nebo 39 zubů je na pytel. Bylo to míněno ze srandy. To už je lepší z vrakáče.

[upravil dne 8.4.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
Původně zaslal: Scratch

tak uz jsem ten krouzek k abs sehnal, dalo to docela fusku na tu moji 406, 2,2 i. je mi fakt lito, ze se nikdo neozval aspon s posranou radou nebo napadem. kdyby to nekomu prasklo, tak jako me, tak si to sezente sami. nebo si zacalujte 15 000 za novou poloosu.:xvul

Tyvole, to bylo tedá krásný jednání ... !!! :nevim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...