Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba


zigi

Recommended Posts

Ahoj lidi

Mám takový problém,rozhoduji se koupit citroen évasion 2.1TD r.v 1998,ale zjistlil jsem že má ve městě spotřebu 10,8lna 100km :o,je to pravda,fakt tak žere?Zdá se mi to nesmysl s výkonem 80kw:myslim.Tu spotřebu jsem zjistil u peogeota 806,má to stejné motory,nebo si každý výrobce dodal svoje?

Díky za odpovědi:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On Peugeot a Citroen JE jeden výrobce, už víc jak čtvrt století ;)

Ale tyhle motory se dávaly ještě i do dalších sourozenců - Fiat Ulysse a Lancia Zeta - pořád je to jedno a to samé auto...

Co se týče spotřeby, spíš koukej na kombinovanou. Pokud s tím chceš jezdit jen a pouze ve městě, pořiď si raději jiné auto, tohle se do města moc nehodí, podvozek dost trpí a moc nevydrží. Čistě ve městě se na těch 10 s tím dostaneš určitě, zvlášť pokud máš těžší nohu. Naopak mimo město se dá dostat hodně nízko, s lehkou nohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem 806 s tímhle motorem 4 roky a po městě jsem se nikdy přes 10l nedostal. Pravda je že mimo město se pod 8l dostaneš taky těžko. Ale uvažuj, že to auto taky něco váží a má trochu větší odpor vzduchu, nicméně na motor 2,1 v tomhle autě si nemohu ani trochu stěžovat. Jel jsem i s 1,9 v 806 a do toho bych nešel. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...