Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklý plast ve dveřích


jirina

Recommended Posts

ahoj, měl bych prosbu, jedná se o to, že nám v předních dveřích praskl plast na stahování el. oken, je to ten, co vlastně na jedné straně jezdí po liště ve vnitřku dveří a na druhé, co drží samotné okno, jedná se mi o to, jestli je stejné v 406 a 607, již sem psal do Bazaru, ale zatím nic, možná by mohl pomoci Komisař, sem koukal, že vždy vytáhne schéma a je to:papa, díky moc za pomoc, už sem opravdu zoufalý, už je to třetí kousek, u spolujezdce nám to taky prasklo, ještě jednou dík :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za snahu, ten jsem z toho malinko na větvi, náhodou na P607 nemáš? Že bych porovnal, nevím, jestli je to ono:super

edit: samostatně se koupit nedá, sem se ptal, bez motorku za šestku:(, stejně počítám asi na vrakáč, jinak to nevidím

[upravil dne 27.3.2007 jirina]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirina

Díky moc za snahu, ten jsem z toho malinko na větvi, náhodou na P607 nemáš? Že bych porovnal, nevím, jestli je to ono:super

edit: samostatně se koupit nedá, sem se ptal, bez motorku za šestku:(, stejně počítám asi na vrakáč, jinak to nevidím

607 v tom katalogu bohužel není, ale Ferry to už objasnil:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...