Jump to content

centrál


vareka
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kup si tam univerzální centrál. Mě to vyšlo 2*zámek+jednotka+imobilizér-alarm-dálkové na 3900,-. Fachčí to pěkně. Doma mám jestli chceš originál 2*motorek a jednotku pro IR dálkové (bude to stejné s 405), ale pak už sem se na shánění originálu vykašlal.

Link to comment
Share on other sites

205 a 405 zámky nejsou apoň funkčně stejné? Jestli myslíš to táhlo od motorku k zámku tak to si samozřejmě u univerzálu musíš natvarovat podle auta, ale rozteče uchycení motorku sedí. Jedinej problém se měl s husíma krkama, páč tam je konektor a samozřejmě chyběly dráty a na vrakáči na novej model je neměli. Tak sem tam dal z Feldy :-).

Link to comment
Share on other sites

Funkčně je většina zámků stejných. Ale zatímco 205/309 mají motůrek centrálu uchycen šrouby ve dveřích, dole v těch připravených dírách, co mají rozteč shodnou i s univerzály, 405-ka má přímo svoje motůrky, jen zacvaknuté do čudlíků přímo v tom mechanismu. Samozřejmě, jde tam někam dolů také vyvrtat díry do plechu, narvat nam univerzály a naohýbat z drátu táhla, ale mně by se to dělat nechtělo, radši bych spíš nejdřív zkusil sehnat ty orig...

Link to comment
Share on other sites

Já osobně to vyřešil namontováním centrálu od Jablotronu sada CL20 za 1.500,- (2+2 motůrky, jednotka, kabeláž, úchyty; možnost dokoupení dílů na 5. dveře za 580,-) jedno odpoledne a chodí to dobře. Faktem je, že jsem musel naohýbat táhla a někde i vyvrtat díru na uchycení motorku (jak píše oddie). Jinak: http://www.jablotron.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Taky ted o tom vazne uvazuju. Koukal jsem do ceniku Jablotronu a tam vychazi univerzal na 1463kc, ale je to bez DO. Ja bych to chtel zkombinovat jeste z alarmem a pak by to melo chodit vsechno na DO. Ten alarm tam vychazi na 2291kc (je to i s podporou pro central), ale po tom, co mi rekl Oddie, bych raci zkusil sehnat origo central.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja jsem koupil z vraku komplet central i se zamkama (jeden nahradni se mi hodil) za 1500. Natahnul jsem kabely do dveri a do kufru, zacvaknul mechanismy na svoje misto a bylo vymalovano. Nejobtiznejsi ze vseho bylo zjistit jak funguje resp. jak se zapojuje ta krabicka centralu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...