Jump to content
Sign in to follow this  
f3Rd@

Tak mam nove kolca, ale...

Recommended Posts

Konecne po dvou tydnech mi prisly kola. Tak jsem jedno jen tak cvicne nasadil a k memu zdeseni to vypada, ze s gumou to bude drhnout, zrejme soudruzi udelali chybu pri pocitani podlozek, tak se chci zeptat jak se to pocita? Mam 7x17 ET38 a 20mm podlozky, me z toho vyslo ET 18 (38-20=18), takze by to melo byt jako puvodni, ne?

[upravil dne 27/3/07 f3Rd@]

gumy jeste nemam, jen jsem to zkousel bez gumy a kdyz jsem si tam jeste predstavil tu gumu, tak si myslim, ze to bude drnout, no tak uvidime, jsem rad ze jsem to pocital dobre. Jinak pneu 215/45R17

Původně zaslal: .mycTD

pocitas to dobre, akorat musis vzit v uvahu jeste rozmer puvodnihi disku

puvodni rozmer ted z hlavy nevim, ale na 406 by melo jit ET 9 - 25... tak jsem z toho cely nesvuj...

Pokud tam dáš kola a nikde to nedrhne, tak s těmi pneu co píšeš by to mělo být OK, nejméně místa je vzadu u ramen, tak se podívej kolik místa je tam. Ale bude to ťip ťop.

Původně zaslal: BATT

Pokud tam dáš kola a nikde to nedrhne, tak s těmi pneu co píšeš by to mělo být OK, nejméně místa je vzadu u ramen, tak se podívej kolik místa je tam. Ale bude to ťip ťop.

kola nedrhnou, ale s tou gumou to bude zase o treba 6 cm vyssi a to uz by mohlo drhnout (no je tam u zadniho kola ten podbeh v jednom miste ohnuty kousek do vnitku blatniku (kolem nejakych trubek) uz je tam i osoupany od puvodniho kola (asi kdyz se auti zhoupne nebo tak neco..)

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: BATT

kola nedrhnou, ale s tou gumou to bude zase o treba 6 cm vyssi a to uz by mohlo drhnout (no je tam u zadniho kola ten podbeh v jednom miste ohnuty kousek do vnitku blatniku (kolem nejakych trubek) uz je tam i osoupany od puvodniho kola (asi kdyz se auti zhoupne nebo tak neco..)

Moc sem nepochopil ohnutý do vnitřku blatníku, ale dost velká boule je přeci v pravém podběhu kudy vede nalévací trubka do nádrže???:mrk:mrk:mrk