Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prestriekanie 206


Milan85

Recommended Posts

Zdarec, Mám 206 tmavo zelenej farby, ale zrkadlá, nárazníky, klučky na dverácha bočné lišty na dverách mám v čiernej plastovej farbe´.Chcel by som si to dať všetko prestriekať do jednej farby, zaujímalo by ma či je lepšie to nechať tak alebo prestriekať len časť, napr., len zrkadlá alebo všetko. viď foto.Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milan85

Zdarec, Mám 206 tmavo zelenej farby, ale zrkadlá, nárazníky, klučky na dverácha bočné lišty na dverách mám v čiernej plastovej farbe´.Chcel by som si to dať všetko prestriekať do jednej farby, zaujímalo by ma či je lepšie to nechať tak alebo prestriekať len časť, napr., len zrkadlá alebo všetko. viď foto.Díky moc

Podívej se kam si to napsal, to přijde do servisu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty bys to chtel mit zrejme komplet v barve jako to maji novejsi verze XS. doporucuji to nechat jak to mas ty listy bocni a lista na narazniku maji stejne funkci ochrannou. takze kdyz to nastrikas a nekdo ti to na parkovisti orve tak se ti to bude loupat a budes to muset nechat znova strikat. na te plastove cerne to neni videt a amx. ji vymenis za novou cca za 300 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...