Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět zdražují pohoné hmoty


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

OK...ráda bych všechny přítomné i nepřítomné členy P-C požádala, aby si v nejbližších 20 letech nedávali do aut plyn ani nepořizovali koně, mezky, ani muly.

Děkuji.

:D :D :D

coz bude mit mimo jine za nasledek upadek tuningovych firem zabyvajicich se zvysenim vykonu motoru, cimz dojde ke zvyseni nezamestnanosti, zvysi se mnozstvi davek vyplacenych jako podpora v nezamestnanosti a stat na to bude muset nekde vzit, zvysi tedy spotrebni dan a my ridici zas budeme v p*deli jak bata s drevakama :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bure_406 : neblázni:) Tuzing a Chip&Dale motoru přece zvedne výkon a sníží spotřebu. Tunzingové firmy budou právě proto prosperovat dál, a ne že ne !

Jinak, ze svého čtyřválce v rámci úspory neudělám tříválec (bych musel dodat vyvažovací hřídel a tu je třeba něčím pohánět, že ? ), takže by se to nevyplatilo. A proto ... a proto ...

Proto zpráva pro Netopku!

Proto ze svého čtyřválce udělám dvojválec. Bude tedy k odprodeji celých 30 koní a a možná půlka dalšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Zdražují,zdražují..:roker A já si pumpla ve Zlatých Horách v Jeseníkách neutrálek za 30.50kc:super To byla zase JAZDA:mrk:aut

V práci jsem podepisovala nový platový výměr-100kč mě přidali:mrkTak to beru jako příspěvek na to zdražování pohonných hmot,no:D

Neutrálek:myslim to je něco nového? Jako že pak jezdíš na neutrál i do kopce a ušetříš? :o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

bure_406 : neblázni:) Tuzing a Chip&Dale motoru přece zvedne výkon a sníží spotřebu. Tunzingové firmy budou právě proto prosperovat dál, a ne že ne !

Jinak, ze svého čtyřválce v rámci úspory neudělám tříválec (bych musel dodat vyvažovací hřídel a tu je třeba něčím pohánět, že ? ), takže by se to nevyplatilo. A proto ... a proto ...

Proto zpráva pro Netopku!

Proto ze svého čtyřválce udělám dvojválec. Bude tedy k odprodeji celých 30 koní a a možná půlka dalšího...

Moc chlasče povidal a vzal pilku na železo a uřizl polovinu motoru, na dva valce to pojede taky:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: peugeotkovic

Zdražují,zdražují..:roker A já si pumpla ve Zlatých Horách v Jeseníkách neutrálek za 30.50kc:super To byla zase JAZDA:mrk:aut

V práci jsem podepisovala nový platový výměr-100kč mě přidali:mrkTak to beru jako příspěvek na to zdražování pohonných hmot,no:D

Neutrálek:myslim to je něco nového? Jako že pak jezdíš na neutrál i do kopce a ušetříš? :o

he:D NATURálek-omlouvám se:D

Zamilovaná,či co..:aut:mad::aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: peugeotkovic

Na neutrálek fachčím taky dost často,jojo:aut I do kopce:mrk.. když před tím kopcem naberu rychlost z kopce;)

A víš že na neutrál ti to auto žere víc, než při brždění motorem? :)

jsem četla,že od 4000otáček výš aby udržel chod motoru:myslim

Ale zase šetřím brzdy když si hezky v klidu dojedu ke křižovatce..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

jsem četla,že od 4000otáček výš aby udržel chod motoru:myslim

Kdepák... :) Při brždění (tzn. noha z plynu) ŘJ motoru úplně odstaví přívod paliva a jedeš zadarmo. Chod motoru ti udržuje kinetická energie auta, motorem otáčí prostě jen jízda a ve válcích lítá jen samotný vzduch. To se děje až asi do 1800 - 2000 otáček; při poklesu pod tuhle hodnotu je dodávka paliva obnovena (na volnoběžné množství), aby například při prudkém sešlápnutí spojky motor nezdechnul. Při vyšlápnutí spojky při vyšších otáčkách se ti to stát nemůže, protože energie setrvačníku vydrží dost dlouho na to, aby ŘJ stihla zareagovat včas. :)

Osobně považuju vyřazování rychlosti za jízdy za jeden z nejnebezpečnějších řidičských zlozvyků a snažím se to každému vymluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: peugeotkovic

jsem četla,že od 4000otáček výš aby udržel chod motoru:myslim

Kdepák... :) Při brždění (tzn. noha z plynu) ŘJ motoru úplně odstaví přívod paliva a jedeš zadarmo. Chod motoru ti udržuje kinetická energie auta, motorem otáčí prostě jen jízda a ve válcích lítá jen samotný vzduch. To se děje až asi do 1800 - 2000 otáček; při poklesu pod tuhle hodnotu je dodávka paliva obnovena (na volnoběžné množství), aby například při prudkém sešlápnutí spojky motor nezdechnul. Při vyšlápnutí spojky při vyšších otáčkách se ti to stát nemůže, protože energie setrvačníku vydrží dost dlouho na to, aby ŘJ stihla zareagovat včas. :)

Osobně považuju vyřazování rychlosti za jízdy za jeden z nejnebezpečnějších řidičských zlozvyků a snažím se to každému vymluvit.

jj, má pravdu;):potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...