Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět zdražují pohoné hmoty


OK406

Recommended Posts

Nebo můžeme začít lobovat jako zemědělci a žádat dotace - když budem dělat bordel na správných místech, ono to povolí (příkladů je za posledních 5 let nepřeberně - doktoři, učitelé, nádražáci, už zmínění zemědělci - prostě když je masa řvounů, ono to pak většinou nějak udělat jde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oliver: To mají pravdu. Speciál mix do pionýra (chlísta) stával 6,50,-Kčs a Super myslím 7,50,- nebo 8,-Kčs už si nevzpomínám. Nafta byla na poukázky. Ale to už je nenávratně pryč ale je pravda, že s cenou dovážené ropy to není 100% v pořádku a že existují kartelové dohody!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406:Jo,to já neříkám,že jim nevěřim,jen mi to prostě připadá hodně neskutečný.Když já v patnácti dělal papíry na malou motorku,tak stál litr speciálu nějakých 22,- kč,za stovku sem se něco najezdil a když mi třeba babička dala dvě kila na benzin,s tím,že potřebuje ject něco koupit,tak sem byl king s plnou nádrží.Na kterou se dalo při dobré údržbě a rozumné jízdě najezdit 250 - 300 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nebo můžeme začít lobovat jako zemědělci a žádat dotace - když budem dělat bordel na správných místech, ono to povolí (příkladů je za posledních 5 let nepřeberně - doktoři, učitelé, nádražáci, už zmínění zemědělci - prostě když je masa řvounů, ono to pak většinou nějak udělat jde).

To je jako návrh na místo, kde by se uskutečnil sraz P-C :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: komisar

u nás natural stojí 30,90 Kč:( a co píšou někde že cena okolo 29 tak je maglajs a klamání lidí,jen vezmu že v Týně je to o 1 Kč levnější co bylo naposled když jsem byl u OK406

Tak já ani nevím, za kolik tankuju - rozsvítí se hladovec, počkám na pumpu a není - li to JZD, HYPERNOVA, MAKRO či podobnej šit, dávám pravý blinkr a beru plnou (pak mám zase na chvilku pokoj)

Na kolik má 406 break nádrž, na 70?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Medvěd

Nebo můžeme začít lobovat jako zemědělci a žádat dotace - když budem dělat bordel na správných místech, ono to povolí (příkladů je za posledních 5 let nepřeberně - doktoři, učitelé, nádražáci, už zmínění zemědělci - prostě když je masa řvounů, ono to pak většinou nějak udělat jde).

To je jako návrh na místo, kde by se uskutečnil sraz P-C :D:D:D:D

Hlásím se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: komisar

u nás natural stojí 30,90 Kč:( a co píšou někde že cena okolo 29 tak je maglajs a klamání lidí,jen vezmu že v Týně je to o 1 Kč levnější co bylo naposled když jsem byl u OK406

Tak já ani nevím, za kolik tankuju - rozsvítí se hladovec, počkám na pumpu a není - li to JZD, HYPERNOVA, MAKRO či podobnej šit, dávám pravý blinkr a beru plnou (pak mám zase na chvilku pokoj)

Na kolik má 406 break nádrž, na 70?

Dostals mě, čéče - litry nevím, ale plná stojí cca 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: komisar

u nás natural stojí 30,90 Kč:( a co píšou někde že cena okolo 29 tak je maglajs a klamání lidí,jen vezmu že v Týně je to o 1 Kč levnější co bylo naposled když jsem byl u OK406

Tak já ani nevím, za kolik tankuju - rozsvítí se hladovec, počkám na pumpu a není - li to JZD, HYPERNOVA, MAKRO či podobnej šit, dávám pravý blinkr a beru plnou (pak mám zase na chvilku pokoj)

Na kolik má 406 break nádrž, na 70?

Na poctivých 70 litrů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...