Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lambo doors


Dave_k

Recommended Posts

Původně zaslal: Lidri!!!

já jsem na to taky koukal na www.lambodoors.cz tam jsou na coupe za 15 900kč a je to zajímavá nabídka, chtěl bych vědět názor od někoho kdo to tam má! Myslím si, že ty dveře půjdů zlehka otvírat, ale není to tak, že se chytne za kliku a tveře vyjedou k nebesům, to ne, malinko jim musíš pomoci! ale např u coupe je to podle mě famozní doplňek, protože když přijede vůz jako coupe, tak už zaprvý zaujmeš vzhledem a když pak někde budeš vystupovat a dveře se ti otevřou jako u lamba, máš zajištěný publikum a pozornos a holky jsou tvoje a proto já do nich jdu a pak se podělím o zkušenoti, doufám, že kladný!

jojo, a budou se strasne smat jak se snazis vylezt pod tema dverma... fakt super za ty prachy :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lidri!!!

já jsem na to taky koukal na www.lambodoors.cz tam jsou na coupe za 15 900kč a je to zajímavá nabídka, chtěl bych vědět názor od někoho kdo to tam má! Myslím si, že ty dveře půjdů zlehka otvírat, ale není to tak, že se chytne za kliku a tveře vyjedou k nebesům, to ne, malinko jim musíš pomoci! ale např u coupe je to podle mě famozní doplňek, protože když přijede vůz jako coupe, tak už zaprvý zaujmeš vzhledem a když pak někde budeš vystupovat a dveře se ti otevřou jako u lamba, máš zajištěný publikum a pozornos a holky jsou tvoje a proto já do nich jdu a pak se podělím o zkušenoti, doufám, že kladný!

Tak pokud neumis zaujmnout holku jinak nez lambo dverma, tak do toho jdi!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věcná: jak se z toho vylejzá v garáži? :)

navíc bych měl strach že se při nastupování a vystupování (teda spíš při nalejzání a vylejzání :)) v zimě zamažu o všechno to ošklivý slaný blé co bývá na dveřích toho času otevřených :)

[upravil dne 28.4.2008 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

věcná: jak se z toho vylejzá v garáži? :)

navíc bych měl strach že se při nastupování a vystupování (teda spíš při nalejzání a vylejzání :)) v zimě zamažu o všechno to ošklivý slaný blé co bývá na dveřích toho času otevřených :)

[upravil dne 28.4.2008 Blizzard]

to si musis koupit nejlepe nejake kabrio se kterym budes jezdit jen v lete a tam si ty lambo doors dat, vis. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Blizzard

věcná: jak se z toho vylejzá v garáži? :)

navíc bych měl strach že se při nastupování a vystupování (teda spíš při nalejzání a vylejzání :)) v zimě zamažu o všechno to ošklivý slaný blé co bývá na dveřích toho času otevřených :)

[upravil dne 28.4.2008 Blizzard]

to si musis koupit nejlepe nejake kabrio se kterym budes jezdit jen v lete a tam si ty lambo doors dat, vis. :super

tak ono je to až takhle praktický... tak to potom jo :)

[upravil dne 29.4.2008 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Blizzard

věcná: jak se z toho vylejzá v garáži? :)

navíc bych měl strach že se při nastupování a vystupování (teda spíš při nalejzání a vylejzání :)) v zimě zamažu o všechno to ošklivý slaný blé co bývá na dveřích toho času otevřených :)

[upravil dne 28.4.2008 Blizzard]

to si musis koupit nejlepe nejake kabrio se kterym budes jezdit jen v lete a tam si ty lambo doors dat, vis. :super

a proc? z kabria se prece vyskakuje pres dvere, ne? kdo by se s tim oteviral, a navic ten skok se da nacvicit aby vypadal namachrovane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Lidri!!!

montáž stojí 6-10 000 kč podle modelu ale to se mi zdá drahý, píšou, že dvá zkušení mechanici by s tím neměli mít problém ale asi to nebude sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: čakom

Sice to vypadá dobře ale rozhodně bych do toho nešel.

[upravil dne 24.5.2008 čakom]

sakra, ale byl by to borec kdyby to udělal i na zadních dveřích :D:D:D pak by to vypadalo teprv jako fajn auto :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: čakom

Sice to vypadá dobře ale rozhodně bych do toho nešel.

[upravil dne 24.5.2008 čakom]

sakra, ale byl by to borec kdyby to udělal i na zadních dveřích :D:D:D pak by to vypadalo teprv jako fajn auto :super

Ale otevíratelný dozadu. ;)

[upravil dne 25/6/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Vidíš jak je ten system velký tak si představ že ho musíš nacpat do blatníku ! Tento typ otevírání není vhodný na každé auto ! Né jeden z mých známych se na tom dojebalo. Dokonce známy prodávat zmiňované za 8tis kč a neumí se toho zbavit. A k tomu je to už těžce OUT ! Hodí se to jen na extremy.... nejvíce mě baví kluci co přivaří banty na sloupek a zespod má jen vzpěru a otevírá to jak :D no jo no někteří lidé nemají cit a smysl pro styling ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...