Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lambo doors


Dave_k

Recommended Posts

Původně zaslal: @re

by mně zajímalo jak těžce se pak ty dveře otvírají... v lakovně měli 206tku a ženská měla problém dveře otevřít :nevim

[upravil dne 28/3/2007 @re]

Ja myslim ze se to da poresit silnejsima \"vzperama\" nebo jak se to jmenuje (to co drzi otevreny 5. dvere nebo treba predni kapotu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

by mně zajímalo jak těžce se pak ty dveře otvírají... v lakovně měli 206tku a ženská měla problém dveře otevřít :nevim

[upravil dne 28/3/2007 @re]

Vždyť tam píšou že tam jsou plynové pružiny 2500N. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Guest Lidri!!!

já jsem na to taky koukal na www.lambodoors.cz tam jsou na coupe za 15 900kč a je to zajímavá nabídka, chtěl bych vědět názor od někoho kdo to tam má! Myslím si, že ty dveře půjdů zlehka otvírat, ale není to tak, že se chytne za kliku a tveře vyjedou k nebesům, to ne, malinko jim musíš pomoci! ale např u coupe je to podle mě famozní doplňek, protože když přijede vůz jako coupe, tak už zaprvý zaujmeš vzhledem a když pak někde budeš vystupovat a dveře se ti otevřou jako u lamba, máš zajištěný publikum a pozornos a holky jsou tvoje a proto já do nich jdu a pak se podělím o zkušenoti, doufám, že kladný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věcná: Jak je to s montáží? Tady u těch VDS koukám že mají potom kousek dál psáno \"možno i s montáží\", cena 6 - 10 000. Což znamená že se vším všudy se to blíží stejně třicetitisícový hranici. Nemají ty LSD sady za 35 už náhodou montáž v ceně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...