Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

MOTOR 2.0i TURBO


Tomi

Recommended Posts

zdar, tebe uz jsem tu dlouho nevidel, hele to 2.0Turbo zase neni tak extra vykonny, podle parametru co jsem nasel na webu, asi by se teda dal poladit, ale stoji to za to ? Mno a prendavat 3.0V6 motor, uz jen to sr..ni s predelanim komplet elektriky, dej pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 2.0T ma vykon asi jen 136koni, to neni zas takovej zazrak, 405 MI16ka ma vic

fotku si das v nastaveni svyho profilu, precti si napovedu, tam to mas popsany, ten obrazek musis mit ulozenej nekde na webu aby byl pristupnej po zadani webove adresy na nej, treba www.sweb.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOMISAR: ahoj...teď tam přibude par zmen... ještě mam auto v garazi...ale až to bude a budu zase v ČB tak dam vědět ...sem tam skoro kazdou sobotu nedeli.....

kupvat nove auto se mi opravdu nechce a prodaat to moje... to by byla pomatenost... aute jsem za tokove penize a je to takova citovka že to proste nejde... proste bych ptřeboval nejakeho typa který dokáže s toho autikanejakou tu KW vykouzli.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono víš ja ho pustil na zem o to nejmín co to jde... tzn: 2.5cm .... ono je uz tak docela nízké ale jak tam das 18pal. kola tak to auto diky tem kolum trosku zase vyroste... a zda se ze to takova divocina neni... ale urcite to uz neni auto na bezne jezdeni .. nebo na výlety do lesa:-)))) na to uzmusim davat pozor:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...