Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

instalacia EPC


julo

Recommended Posts

Původně zaslal: julo

ja mam tri cd...v image...a ked spusti intalacku..tak nieco nainstaluje a potom tam je tato obrazovka..

Tenhle katalog mam taky. Nahradni dily jsou pod tou ikonou s tim lvem. Ale jelikoz mi taky zacal delal problem pris spusteni (to co popisujes), tak jsem ho prestal pouzivat. Navic v nem i nektery dily chybely!!! Stahni si ten, co ti tu na nej psal odkaz Radek Hurvajz. A nebo kdyz stahujes pres ten torent, tak tu nekde byly odkazy na Peugeot Laser, kde je katalog nahradnich dilu taky a vyhledava se v nem podle me ze vsech katalogu nejlepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laser je na rychle vyhledani nejakeho dilu naprd. strasne dlouho se to spousti, musis mit nastaveny francouzsky prostredi Windows a i na Intelu P4 3Ghz s 1GB Ram se mi to seka a trva 5 minut nez nabehne, eee, ja si na tenhle program co je tu z nej ta obrazovka nestezuju, me funguje dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Laser je na rychle vyhledani nejakeho dilu naprd. strasne dlouho se to spousti, musis mit nastaveny francouzsky prostredi Windows a i na Intelu P4 3Ghz s 1GB Ram se mi to seka a trva 5 minut nez nabehne, eee, ja si na tenhle program co je tu z nej ta obrazovka nestezuju, me funguje dobre

Myslis tedy ten katalog jak je tam tech 7 ikon? Me se Laser taky spousti dlouho, ale pokud si pamatuji tak nekolik lidi psalo, ze se jim spousti hned. Uvadel jsem ho hlavne jako alternativu, protoze kdo neumi moc anglicky je pro nej vyhledavani podle obrazku lepsi nez podle anglickych nazvu, jako je u EPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: julo

mne to aj tak nejde aj ked som to vypalil aj na dvd vsetky tri...a potom este na cd a nejde aj tak..stale vypisuje error... do prd... potrebujem el schemu na 406 a neviem ju zohnat....

To je katalog nahradnich dilu, el. schemata tam nenajdes. Pokud hledas el.schemata, mrkni sem: http://www.peugeot406-club.ic.cz/menu/eschema.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Laser je na rychle vyhledani nejakeho dilu naprd. strasne dlouho se to spousti, musis mit nastaveny francouzsky prostredi Windows a i na Intelu P4 3Ghz s 1GB Ram se mi to seka a trva 5 minut nez nabehne, eee, ja si na tenhle program co je tu z nej ta obrazovka nestezuju, me funguje dobre

Někdo tu psal, že má Peugeot Laser v češtině. To by bylo něco... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...