Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lanko spojky 205GTi


TMiky

Recommended Posts

Nové lanko spojky stojí pár stovek, a výměna je pěkný opruz. Není to nijak těžké a dá se to dělat i na cestě, ale není k těm pedálům vidět, leze se k nim krkolomně, a tutově budeš celo dobu velmi sprostě nadávat :)

Ad to praskající lanko - máš tam orig. tlačnou tyčku, na vypínací páce spojky? Tahle tyčka se při prasknutí lanka ráda ztratí, a když tam pak nějaký koumes dá v nouzi místo té tyčky např. šroub a netrefí délku, spojka hůř chodí a lanko je náchylnější na prasknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou za rok menit lanko muze byt dobra prevence ;)

me prasklo u 309 po 14 letech pri seslapnuti pedalu na krizovatce ... dobry prekvapko. Oddelilo se uplne na konci u ty vypinaci paky a ta vystrelila zbytek lanka s matkou a podlozkou dopredu a prolitlo to chladicem, ktery okamzite vytekl. Tu tycku co pise oddie jsem nastesti nasel (tenkrat jsem ale netusil co to muze byt)

Lanko jsem menil sam, priblizne tak jak tu bylo popsano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k mé praxi s výměnou se mi to už takový opruz nezdá, lanko seženeš od 500 do 1.000. Naposledy jsem ho kupoval za 697,-. Před tím snad za 870,-. Jednou prasklo u pedálu, podruhý u seřizovací matky. Jo a místo tý tyčky mám ekvivalentně dlouhý forichtung z tvrdýho plastu, ten se zatím nehnul. Spíš se mi zdá, že se to lanko postupně natahuje, jak během roku x-krát sešlápnu spojku.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...