Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako dat dole rychlo predny naraznik navod


lastivkaa

Recommended Posts

Pod plastovym ochranym krytom MPI sa nachadza srof 19 ten sa vysraubuje na druhej strane pod filtrom vzduchu tiez musi ist plast teda obal dole je srof 19 toto odsrubujete a smerom k sebe tahate predny naraznik je to otazka 15 min .:papa

Keby mal niekto hmlovku na soferovej strane kupim dakujem:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukash605

to jde tak lehko???budu ho muset taky sundat,ale ještě jsem to nějak neřešil kde všude to drží.teď celkem čučím:o

uz jsem to delal, potreboval jsem se dostat az na chladice, takze nejen naraznik sel dolu..prace na odpoledne, dnes bych zvladl za pulku casu - tak dve hodky s opatrnym pristupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sa nerozumieme naraznik je upevnevy na takom stvorhrane drzia to dva srofy 13-ky na kazdej strane ale ty neuvolnujes ich . Ten stvorhran je upevnehy NAVARENY na taku rurku smerom do nosnika a tu rurku drzia 19-ky srofy teda na kazdej strane jedna . A na boku pri blatniku su to silenbloky. V sobotu hodim foto pretoze zozobram jednu 605-ku po totalke aspon ostane na ND.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ho asi budu sundávat v sobotu,nějakej blbec asi připarkování mi zamáčkl boční kus nárazníku a vydřel tu gumu na něm.a malinko naklepl i blinkr ale blatník je v pohodě.já ty lidi nechápu k čemu mají zrcátka???:bojim:grr

sorry za OT,ale někde jsem to říct musel:D

lastivkaa:jj,za fotečky budu rád to se vždycky hodí myslím že nejen mě:super:papa

[upravil dne 26.3.07 Lukash605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...