Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lambda na 405ce


petross

Recommended Posts

prosim potřebuji radu, před dvěma roky jsem měnil lambdu (vadna -řekli na emisich). chtěl jsem ušetřit a dal jsem misto origoš , univerzal . museli pry přehodit nějake draty ,pry ta uni.nepasuje. byla to chyba protože se mi zda že je zase v tahu .nevim to sice jistě ale podle spotřeby (cca o 2 litry) si to mylim .chtěl bych dat spatky novou origoš ale nevim ktere draty otočili-měnili.mohli by ste mi napsat barvy -označeni těch dratu.

peugeot 405gri 77kw rv.88 4vstřik ,kat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petross

prosim potřebuji radu, před dvěma roky jsem měnil lambdu (vadna -řekli na emisich). chtěl jsem ušetřit a dal jsem misto origoš , univerzal . museli pry přehodit nějake draty ,pry ta uni.nepasuje. byla to chyba protože se mi zda že je zase v tahu .nevim to sice jistě ale podle spotřeby (cca o 2 litry) si to mylim .chtěl bych dat spatky novou origoš ale nevim ktere draty otočili-měnili.mohli by ste mi napsat barvy -označeni těch dratu.

peugeot 405gri 77kw rv.88 4vstřik ,kat

Myslim, ze vsetky lambda sondy (stvordrotove) sa robia v standardnych farbach a nie je tam co pokazit. Byva to par bielych drotov, co je vyhrievanie a par cierny-sivy drot, co je vstup do riadiacej jednotky. Ak sa zapoja spravne farby do originalneho zapojenia v motore, malo by byt vsetko OK. Ja som napr. na 309 menil lambdu tak, ze som odstrihol droty za konektormi (blizsie k sonde) a nadpojil som farby tak, aby sedeli. Dal som si tam tiez lambdu univerzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...