Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

priprava na letni obuti


Guest Ludweek

Recommended Posts

Guest Ludweek

2 Qweer: kde jsi to objednaval?? nemusi to nic znamenat..chyby delame vsichni ale jenom tak pro zajimavost..jestli je to jeden z tech prifi obchodu nebo nejaky lojza z dolnich kopanic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

2 Qweer: kde jsi to objednaval?? nemusi to nic znamenat..chyby delame vsichni ale jenom tak pro zajimavost..jestli je to jeden z tech prifi obchodu nebo nejaky lojza z dolnich kopanic :)

Jo jasne.Kazdemu se muze stat sme jen lidi,jenze mne se to stava porad:nevim

Byl to nejaky profi obchod INTERNET MALL,nebo tak nejak.No co uz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 Beda, Netopka: ooooo dekuji...slova chvaly vzdy potesi..dvakrat :)

2 Hugo: sem zvedavej co z tohodle zase vzejde...to posledni GTI se ti povedlo :super jinak kola jsou pekny ale myslim ze na 205 jsou 17" uz trosku moc :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uz mam moje vysnene kolecka doma,ale zase mi poslali jine nez sem chtel.Uz podruhe:(Poslali mi totiz z et 25 a ja si objednal et 15 a oni misto toho aby mi napsali ze je nemaji na sklade tek mi poslali s et 25.Tak sem jim volal,co to ma znamenat a oni nato,ze to mam skusit a kdyz ne,ze je muzu do 14 dni bez udani duvodu vratit.A ja mam docela strach,kdyz to tam nahodim navic z gumama 205/50 R16,ze to bude nekde drit.To je fakt silena firma uz nikdy vic si tam nebudu nic objednavat!Uvidim zitra du to prezout tak doufam,ze tam nebudu muset davat podlozky!! Ja jen jestli nemate nekdo na pazoutu 406 kola s temito rozmery. Puvodni hodnoty jsou totiz R15 195/65 ET 18 J6

A ja tam chci dat R16 205/55 ET 25 J7:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qweer: umím si představit tvoje zklamání a hodila bych jim to na palici...to je jako by sis objednal prsatou blondýnu a zrovna nebyly na skladě, tak ti poslali aspoň jednu tu fousatou plochodrážnici, aby ti to nebylo líto, že nemáš nic a ještě se dušovali, že ji do 14 dnů přece můžeš vrátit.... já objednávám přes net často a zatím (ťuk ťuk ťuk) jsem měla štěstí spíš na slušné firmy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mam prezuto.S tim et 25 to je vazne o fous mezi tlumicem a diskem jeste v poho,ale mezi tlumicem a gumou je to tak maximalne centak.Ale jizdni vlastnosti se totalne zmenili!!!!!Rizeni je tak 2x citlivejsi.Pohnu volantem o kousek a okamzita reakce.Obcas bych rekl az prehnana..Nevim jestli sem si tak zvykl na ty zimaky,nebo co.Jen mne docela stve to ze vjedu na sebemensi nerovnost na silnici a hned me to rozhodi.Docela mam problem udrzet auto na ceste.Skusim si na to zvyknout.I v pneuservise mne predtim varoval ze ty gumy sou dost tvrde.Vepredu mam Pireli 6000 a vzadu mam godbrich(nebo tak nejak) se vzorem do V oboe napravy 205/55/16 Jestli si nebudu moct zvyknout tak to prehodim zepredu dozadu a uvidime.Ale zadsi bych to tak nechal protoze ty Pirelky se prej min opotrebovavaji a pri me docela sportovni jizde se to hodi :mrk No jo to tak dopada,kdyz sem 4 gumy sehnal za 1000kc.Doufam,ze aspon sezonu na nich udelam a jak zase neco nasetrim koupim nove.

Kdyztak posleze pridam jeste fotecku,jen mam jeste nejake dodelavky laku,tak to nechame az to bude komplet hotove,aby to nekazilo dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

No jeste sem chtel jestli nekdo nemate zkusenosti jakou max distancni podlozku de naladovat pod kola 406???Se seriovymi tlumici a podbehy.....aby tam nic nedrelo:myslim s 205 pneu

Dik moc

:roker

20 mm tam pujde. Benny tam mel 20mm na ET18 s pneu 215/45R17 a lehce mu to drelo :myslim, tak s 205 by to mohlo jit.

Je treba to vyzkouset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...