Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LETNI GUMY


f3Rd@

Recommended Posts

Cau, kolecka uz mam na ceste, tak vybiram gumy.

Nasel jsem Nemecke Syron N3000, recenze dobre, tak se chci zeptat, jestli s tim mate nekdo zkusenost.

Jinak me jeste zaujali Kumho 712 nebo Ku31.

Ale ty Syrony vypadaji fajnove, i ta znacka se zda byt fajn... no tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem řešil problém nové letní gumy.Musím říct,že jsem se z k l a m a l v nejlevnějších pneu.cz,se kterými jsem měl do teď ty nejlepší zkušenosti.Po DVOUMĚSIČNÍM marném čekání na objednané Continentalky jsem znechuceně zrušil objednávku a objednal Pirelky u http://www.pneu-servis.cz/ a musím je pochválit,přišly do dvou dnů a cena perfektní.Vřele doporučuji:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zdemik

I já jsem řešil problém nové letní gumy.Musím říct,že jsem se z k l a m a l v nejlevnějších pneu.cz,se kterými jsem měl do teď ty nejlepší zkušenosti.Po DVOUMĚSIČNÍM marném čekání na objednané Continentalky jsem znechuceně zrušil objednávku a objednal Pirelky u http://www.pneu-servis.cz/ a musím je pochválit,přišly do dvou dnů a cena perfektní.Vřele doporučuji:super

Maji moc dobre ceny. Treba ty nove pirelli P zero nero za 2700 je teda supa!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Ten pneu-servis.cz doporucuju taky. Kupoval sem tam na podzim GY UG7. Ceny perfektní, dodání rychlý, gumy byly dokonce fungl nový, fšecky se stejním DOTem. :super

jak dokonce fungl novy?? To chces rict, ze tam maj jen jety gumy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak dobra vec se podarila na pul, nebudou syrony, ale budou goodyear eagle F1!! A to se myslim vyplati.

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny \"cestovni\" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: f3Rd@

Tak dobra vec se podarila na pul, nebudou syrony, ale budou goodyear eagle F1!! A to se myslim vyplati.

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny \"cestovni\" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

tak doufam ze dve sezony mi vydrzi... pak je muzu s klidem zkumovat na hadr... :-) ten hluk bude asi nepúrijemny, no uvidim, ale hlavne kdyz drzi!!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: f3Rd@

Tak dobra vec se podarila na pul, nebudou syrony, ale budou goodyear eagle F1!! A to se myslim vyplati.

tyhle mam taky..jen te musim upozornit, ze se sjizdi o neco rychleji nez bezny "cestovni" gumy a nejsou zrovna nejtissi..zimni UG7 co mam huci min..ale na druhou stranu drzi suprove:super

tak doufam ze dve sezony mi vydrzi... pak je muzu s klidem zkumovat na hadr... :-) ten hluk bude asi nepúrijemny, no uvidim, ale hlavne kdyz drzi!!!! :super

Syron neznám, KUMHO dělá kvalitní gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo zkušenosti s Hankook Ventus Prime K105 nebo Barum BRAVURIS? Jak drží a kolik vydrží. Rozhoduju se mezi těmahle gumama a nevím co je lepší - alespoň o chlup. Pro hankook hraje, že se zůčastnil test - 9.místo ze 17ti. ( http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=testy&r=2055516V_07&o=l ) Barum je zase čech, ale tata měl předchozí model a vydrželi jenom 30tisíc!!! Jinak jsem i pro jiné gumy, ale mám omezený rozpočet! :( Rozměr 205/55/16 91V do 1900,- Díky za cokoli... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...